На Полтавщині запускають проект із телемедицини

Автор: Вікторія Баберя, 13 квітня, 18:19

Фото: На Полтавщині запускають проект із телемедицини (Джерело - Vademecum)


На Полтавщині Департамент охорони здоров’я завершив підготовчих робіт по створенню та запускає телемедичний консультативно-діагностичний проект.

Він передбачений меморандумом з ізраїльською компанією «Migdal Medical» про співпрацю з використання телемедичних технологій в галузі охорони здоров’я. Саме «Migdal Medical» є оператором всього телемедичного проекту Ізраїлю.

Координаторка звернень ізраїльської компанії Яна Звагольська розповіла, як відбувається консультація – від зв’язку й пошуку потрібного фахівця до власне процесу консультування:

«До нас надходить заявка, де вказується ім’я, вік пацієнта, діагноз, контактні дані. Зв’язуємося з ним або його родичами для отримання повної інформації про перебіг захворювання. Електронною поштою отримуємо висновок. Всю інформацію, залежно від захворювання, опрацьовує потрібний спеціаліст. Після вивчення історії хвороби ми в організовуємо заочну консультацію через Skуpe».

Такий протокол працює для планових консультацій. Що стосується екстреної телемедицини, на сьогодні існує кілька цілодобових медцентрів, на базі яких лікарі зможуть проводити такі консультації в режимі дійсного часу. Але пошук відповідного вузькопрофільного спеціаліста потребує до півгодини часу, коли відлік іде на хвилини. Тож ця практика ще потребує відпрацювання.

За інформацією прес-служби Полтавської обласної державної адміністрації

Опублікована: 13 квітня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація