Фото – Пирятинська міська рада

Церемонія прощання з Андрієм Дєдовим відбулася 5 лютого у Пирятині.

Про це повідомили 5 лютого у Пирятинській міській раді. 

Андрій Дєдов народився у Харкові. Вперше на захист України від російської армії захисник став у 2016 році. Тоді він брав участь у проведенні антитерористичної операції на сході України. У травні воїн повернувся до побратимів та став на захист держави. Військовослужбовець загинув 30 січня. Півроку тому у боях на Донеччині загинув його молодший брат. 

5 лютого з Андрієм Дєдовим прощалися перед адмінбудівлею Пирятинської міської ради. Провести захисника в останню путь прийшли його рідні, знайомі та небайдужі містяни. 

Вічна пам’ять герою. 

Олександр Бурсов загинув 12 травня внаслідок ворожого обстрілу вакуумними бомбами. 27 січня захисника провели в останню путь. Попрощатися з Олександром Бурсовим прийшли рідні, друзі та односельці.

Євгенію Кулику навіки 23. Він загинув 12 січня у стрілецькому бою на Донеччині. Його тіло повернули в межах обміну. 5 лютого у Зінькові відбулося прощання з воїном.

Воїн Віталій Споденейко стояв на обороні Батьківщини на сході нашої країни. Захисник загинув 29 січня. Це сталося в Бахмуті, де зараз точаться найзапекліші бої. 

Loading...