На Полтавщині відкриють новий центр «Дія. Бізнес»

Ілюстративне фото (Фото – Полтавська ОДА)
24-25 грудня Міністерство цифрової трансформації офіційно відкриє центр «Дія.Бізнес» у Кременчуці.
Це 11 центр «Дія.Бізнес» в Україні. Він буде розташований на 5 поверсі ТРК Галактика (вул. Соборна, 21). Про це стало відомо з офіційної сторінки «Дія.Бізнес».
У центрі надаватимуть послуги місцевим підприємцям: безоплатні консультації і бізнес-події, пошук інвесторів та тестування продукту на pop-up-локації перед виходом на ринок тощо.
Програма відкриття
24 грудня:
- 11:00 – 12:00 – урочисте відкриття
- 12:00 – 13:00 – спілкування із журналістами та нетворкінг;
- 13:00 – 18:30 – лекторій та екскурсії;
- 13:00 – 13:40 – Public talk «Бізнес під час ковіду. Управління ризиками та складні управлінські рішення», Арман Саргсян;
- 14:00 – 15:30 – лекція «Проєктний менеджмент: 7 кроків до успіху», Леонід Донос;
- 16:00 – 17:00 – лекція «Soft skills бізнес-лідера або затребувані у майбутньому навички», Анна Орловська;
- 17:30 – 18:30 – Public talk «Ресторанний бізнес. Про сервіс, команду та роботу в умовах карантину», Олександр Ющенко.
25 грудня
- лекторій та екскурсії 11:00 – 18:00;
- 11:00 – 12:00 – лекція «Бізнес на інтелекті. Як відкрити ІТ-компанію за 500 доларів?», Юлія Цибульська;
- 13:00 – 14:00 – Public talk «Від хобі до бізнесу», Станіслава Бабич;
- 14:00 – 15:00 – лекція «Місія та візія бізнесу, цінність продукту та клієнтоорієнтованість», Ірина Афоніна;
- 15:30 – 16:30 – лекція «Тренди Instagram для бізнесу 2022», Ольга Кривцун;
- 17:00 – 18:00 – лекція «Спортивний event-маркетинг «Про біг, партнерів і добро», Віталій Смірнов.
Проєкт реалізується ГО «Інша Жінка». Партнери центру Дія.Бізнес у Кременчуці: Visa і OLX Україна. Технічний партнер: Хуавей Україна. Партнер з безпеки: Ajax Systems.
Також партнерами є:
- Юлiя Цибульська, засновниця освітнього хабу INSHA OSVITA та IT-компанії UNIYА
- Олександр Ющенко, співзасновник мережі Rock Kava
- Юрій Шаповалов, народний депутат України
- Олексiй Мовчан, народний депутат України
- Дмитро Кравченко, депутат Полтавської обласної ради
- ПАТ «Транснаціональна фінансово-промислова нафтова компанія Укртатнафта».
- ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод»
- Німецька федеральна компанiя GIZ Ukraine Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH
Нагадаємо, 14 вересня у Полтаві відкрили центр «Дія.Бізнес» (вул. Соборності, 45а). Центр працює з 9:00 до 20:00 щоденно, без обіду. У центрі можна отримати консультації та публічні послуги. Фоторепортаж ЗМІСТу з відкриття центру «Дія. Бізнес» дивіться тут.