На 30 листопада «Укренерго» довело ліміт по потужності у Полтавській області в 334 МВт. Це не дає застосовувати графік погодинного відключення.

Про це повідомили у «Полтаваобленерго».

У випадку недотримання лімітів споживання електроенергії, тривалість відключення може збільшуватися.

Енергетики закликають людей економніше користуватися побутовими приладами, освітленням та електроопаленням. Від цього залежить стабільна робота електромереж області.

Зростання дефіциту потужності викликане аварійним відключенням блоків на декількох електростанціях, які відбулися у понеділок зранку, а також подальшим зростанням споживанням через погіршення погодних умов.

Додамо, після ракетних обстрілів 23 листопада міська влада побачила серед містян попит на пункти обігріву, де можна підзарядити телефон.

Нині працюють над облаштуванням 84 пунктів обігріву у полтавських навчальних закладах. Для них чекають на прибуття 29 генераторів, що вже в дорозі.

На найбільших пунктах працюватиме Starlink. Коштом бюджету Полтавської громади планують придбати до 40 станцій супутникового зв’язку для цих локацій. Нині один Starlink є в 2-ій міській клінічній лікарні Полтави, адже там працює штаб. Кожна така станція коштуватиме до 30 тис. грн, а щомісячна абонплата сягатиме 60-80 доларів.

Loading...