Автостанція в Пирятині
Автостанція в Пирятині

Джерело – pravda.com.ua, автор – Ельдар Сарахман

Автостанції закривають через збитковість та низький пасажиропотік.

Наразі в області працюють 14 автостанцій. Про це повідомила начальниця Управління інфраструктури Полтавської ОВА Світлана Лоскот на апаратній нараді 27 березня.

З початку великої війни на Полтавщині закрили автостанції в Чорнухах та Шишаках. Натомість у квітні 2022 року відновили роботу станції у Пирятині. 

У 2021 році в області перестали працювати 6 автостанцій (у Градизьку, Диканьці, 2 у Хоролі, Оржиці та Великій Багачці). 

Влітку 2020-го припинили працювати автостанції у Машівці, Козельщині та Семенівці.  У вересні того ж року закрилася автостанція №3 у Полтаві. У листопаді закрилася автостанція у Кобеляках. 1 грудня припинила працювати автостанція у Глобиному. 10 грудня припинила працювати одна з автостанції в місті Гадяч.

Закриття автостанцій не означає скасування рейсів до цих населених пунктів. Здебільшого рух автобусів у населених пунктах, де зачинили автостанції, продовжився у звичному режимі.

Раніше ЗМІСТ писав, автопарк перевізників Полтавщини потребує оновлення. Щоденно на маршрути в області виїжджає понад 500 транспортних засобів.

Середній вік транспортних засобів, що обслуговують внутрішньообласні перевезення, становить 14 років. Майже  половина автобусів має термін експлуатації 10-14 років. 12% автопарку мають вік 20 і більше років.

У зв’язку з воєнним станом перевізники не поспішають оновлювати автомобільний транспорт.

Loading...