TkwDnTDOptAuTSag

Відповідне розпорядження голови Полтавської обласної ради оприлюднили у четвер, 14 листопада, на сайті облради.

Конкурсний відбір проведуть у строк не більше ніж 30 календарних днів з дати проведення засідання з розгляду заяв претендентів і доданих до них документів. Кінцевий термін прийняття заяв – 4 грудня до 12 години.

Адреса подачі заявок: Полтава, вул. вулиця Стрітенська, 44. Телефон для довідок та електронна адреса: (0532) 60-76-81, [email protected].

Деталі про умови конкурсу.

Комунальне підприємство «Полтавафарм» – це мережа комунальних аптек в області. Аптечні заклади реалізують, зокрема, лікарські засоби за програмою «Доступні ліки». Згідно з аудиторським звітом, за підсумками першого кварталу цього року «Полтавафарм» працює в мінус – 4 млн 702 тис. грн збитку. Найбільша частина видатків – заробітна плата працівникам (71,6%). На підприємстві тривають скорочення, товару на полицях мало в порівнянні з приватними аптеками.

Наразі обов’язки директора КП виконує Дмитро Майборода. Він неодноразово попереджував, що підприємство на межі банкрутства.

Депутати обласної ради, представники Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, управління майном обласної ради, адміністрації ПОКП «Полтавафарм» неодноразово збиралися на наради щоб вирішити, яким чином підприємство можна вивезти з кризи. Говорили і про кредитування, і навіть про повне закриття підприємства.

Можливо новий керівник, якого відберуть за результатами конкурсу, зможе вивести КП «Полтавафарм», яке дотується з обласного бюджету, з кризи. Адже поки що воно не витримує ринкової конкуренції.

Loading...