НАЗК перевірить декларацію екс-заступника мера Полтави

Автор: Наталія Норіцина, 13 лютого, 11:37

Фото: Олексій Чепурко (Джерело - poltava.to)


На черговому засіданні Національне агентство з питань запобігання корупції прийняло рішення про проведення повної перевірки електронних декларацій 12-ти осіб, у тому числі і колишнього заступника мера Полтави Олексія Чепурка.

Олексій Чепурко пішов з посади заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів весною минулого року. Його декларація за 3 місяці 2017 року з’явилася на сайті НАЗК 24 березня. Адже згідно з чинним законодавством, особи, пов`язані з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, повинні перед звільнення з посади подавати декларацію.

У лютому цього року Національне агентство з питань запобігання корупції вирішило перевірити декларації посадовців перед звільненням за три місяці 2017 року. Поштовхом до перевірок слугувала інформація про можливе відображення у декларації недостовірних відомостей, яка надійшла до НАЗК.

Нагадаємо, що відповідно до Порядку проведення контролю та повної перевірки декларації, рішення про продовження повної перевірки приймається у випадку неотримання відповідей та/або інформації по суті на запити (листи) Національного агентства. 

Нагадаємо, що влітку 2017 року НАЗК ініціювало перевірку декларації помічниці Олександра Мамая, Лідії Дубець.

Опублікована: 13 лютого 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація