W3rmYjdUX5NzloeA

Національне агентство з питань запобігання корупції виявило ознаки декларування недостовірної інформації у декларації голови облради Олександра Біленького за 2016 рік. Про це стало відомо з сайту НАЗК. За версією Нацагентства, Олександр Біленький, подаючи декларацію за 2016 рік, зазначив недостовірні відомості про наявність корпоративних прав, які належать йому на праві власності. Крім того, він начебто не […]

Національне агентство з питань запобігання корупції виявило ознаки декларування недостовірної інформації у декларації голови облради Олександра Біленького за 2016 рік. Про це стало відомо з сайту НАЗК.

За версією Нацагентства, Олександр Біленький, подаючи декларацію за 2016 рік, зазначив недостовірні відомості про наявність корпоративних прав, які належать йому на праві власності. Крім того, він начебто не зазначив відомості про власні кошти, розміщені на банківських рахунках.

Таким чином сума недостовірних відомостей у декларації за 2016 рік, за оцінкою НАЗК, становить понад 750 тис. грн. Обґрунтований висновок НАЗК планує направити для проведення досудового розслідування у Національне антикорупційне бюро України (НАБУ).

Як пояснив сам Олександр Біленький, 750 тис. грн – це його частка в статутному капіталі фірми «СПІКО».

Йому відомо, що НАЗК винесло відповідне рішення в останній день повноважень на той час чинного складу. Наразі він чекає офіційний документ.

«За неофіційною інформацією, мене звинувачують у надмірному декларуванні. Тобто, корпоративні права компанії СПІКО були передані мною іншій особі відповідно до договору. У підсумковій декларації я теж вказав, що вона була у моїй власності у 2016 році. За логікою НАЗК я цього не повинен був робити, але жодних методологічних роз’яснень на той час не було, тому я вніс дані в декларацію», – розповів ЗМІСТу голова Полтавської облради Олександр Біленький.

Він також зазначив, що як тільки отримає офіційний документ, одразу почне готувати позов про скасування вказаного рішення НАЗК.

Нагадаємо, що раніше НАЗК при перевірці виявило ознаки порушень у деклараціях судді Сергія Іваненка та депутата облради Віктора Скочка.

Loading...