Новенькі медавтомобілі за понад 1,8 мільйона доларів будуть в області до кінця червня

Автор: Каріна Тютюнник, 14 лютого, 09:02

Фото: На Полтавщині з'являться нові медавтомобілі


Департамент охорони здоров'я Полтавської ОДА та київське ТОВ «Автоспецпром», яка перемогло в Міжнародних Конкурсних Торгах, підписали Договірну угоду. Згідно з документом, до кінця червня підприємство постачить 35 новеньких автомобілів для збору аналізів.

За даними Департаменту, загальна вартість транспорту перевищує 1,8 мільйона доларів США.

Під час процедури підписання були присутні керівник Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак, заступник директора компанії-постачальника Костянтин Коморкін, економісти та консультанти з питань закупівель групи консультаційної підтримки проекту Міжнародного банку реконструкції та розвитку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Підписання договору

Нагадаємо, з 2015 року наша область є учасницею спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей», спрямованого на підтримку реформування системи охорони здоров’я.

На Полтавщині реалізується Субпроект – «Контроль над артеріальним тиском у міській та сільській популяції Полтавської області у віковій групі 40-60 років».

Проект втілюють за рахунок позики Світового банку – 41 млн дол. США та співфінансування за рахунок коштів бюджету в обсязі 4,1 млн дол. США.

Виділені кошти спрямовують на матеріально-технічне оснащення процесу, впровадження інформаційних технологій та освітніх програм для медичного персоналу.

Опублікована: 14 лютого 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація