Новий керівник КП «Полтава-сервіс»: будемо розвантажувати центральний ринок і запровадимо інспекторів з паркування

Автор: Віталій Крицький, 19 січня, 17:00

Фото: Новий керівник підприємства хоче запровадити інспекторів із паркування (фото - seminars.dtkt.ua)


11 грудня 2019 року «свободівець», член міськвиконкому і полтавський блогер Дмитро Бурмака очолив міське комунальне підприємство «Полтава-сервіс».

На цій посаді він замінив екскерівника Олександра Носа, який вважає своє звільнення незаконним і судиться за поновлення на роботі.

КП «Полтава-сервіс» організовує торгівлю на комунальних ринках, надання послуг щодо паркування транспортних засобів, створення й обслуговування місць паркування транспортних засобів та спеціально відведених стоянок на території Полтави, видає дозволи на розміщення рекламних вивісок тощо.

Бурмака розповів ЗМІСТу, що після зайняття посади побачив, що на підприємстві є працівники, які не виконують службові обов’язки. По деяких із них уже були ухвалені кадрові рішення за порушення дисципліни.

За словами Дмитра Бурмаки, 2019 рік підприємство закрило з прибутком:

«Є питання до старого керівництва. Ми провели інвентаризацію і під час неї виявили недостачу матеріальних цінностей, яка рахується за екскерівником Олександром Носом. Ми вже підготували відповідні листи. Чекаємо на відповіді від ексдиректора і будемо звертатися до правоохоронців».

Дмитро Бурмака (фото Богдана Проскурова)

Наразі «Полтава-сервіс» працює над вирішенням питань щодо незаконних вивісок. Бурмака розповів, що тільки минулого тижня підписав 192 листи щодо порушення правил зовнішньої реклами на окремих ділянках по вулицях Шевченка, Сінна, Європейська. Діалог з підприємцями є, однак поки що не з усіма.

Також підприємство виконує рішення міськвиконкому щодо організації ярмарку на центральному ринку – там зафіксували порушення щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм.

У 2020 році Дмитро Бурмака хоче перенести господарський та овочевий ринок з центра міста на виділену ділянку по вулиці Київське Шосе, щоб там організувати оптовий ринок. Це звільнить вулиці Шевченка та Новобазарна від скупчення автівок і людей. При цьому Бурмака сподівається, що траса по вулиці Київське шосе у 2020 році буде капітально відремонтована. На м’ясний ринок та «Полімпекс» підприємство впливу не має.

Також посадовець хоче запровадити паркомати та інспекторів із паркування. Спеціально навчені особи зможуть складати адміністративні матеріали за порушення  правил паркування. Кошти за сплачені штрафи йтимуть у місцевий бюджет. Проблема хаотичного паркування актуальна особливо для центра міста, наприклад це можна побачити на ділянці дороги біля басейну «Дельфін».

Опублікована: 19 січня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація