Оксана Деркач балотуватиметься в мери Полтави від ОПЗЖ

Автор: Аліса Куценко, 10 липня, 11:34

Фото: Оксана Деркач та Ілля Кива


Про це народний депутат Ілля Кива заявив у п'ятницю, 10 липня, на пресконференції  з приводу висування кандидата в мери від Полтави. Представницею від ОПЗЖ стала екссекретар Полтавської міськради Оксана Деркач.

Представляючи кандидатку Ілля Кива сказав:

«Сьогодні я, як народний депутат України, хочу представити людину, яка поведе партійну міську структуру до перемоги в Полтаві. А також хочу представити кандидата на пост мера – Оксану Деркач. Це людина з багаторічним досвідом роботи, це людина з кришталево чистою совістю. Це та людина, якій партія висловила довіру».

Оксана Деркач своєю чергою повідомила:

«Пропозиція очолити рух від партії – це шанс реалізувати себе, об’єднати полтавців, консолідувати, і в перспективі хотілося [більшість] депутатський корпус – це і є моя мотивація».

Вона додала, що сподівається на тих людей, які довіряють їй та знають її. На її думку, волонтерство та його цінність у суспільстві зараз не на тому рівні, як їй хотілося б, і тому це потрібно змінювати і відроджувати. Для прикладу Оксана Деркач згадала проєкт «Бюджет участі» та дендропарк.

Оксана Деркач раніше очолювала полтавську міську організацію «Партії регіонів». Вона була депутаткою та секретарем міської ради упродовж двох скликань ради. До 2018 року Оксана Деркач очолювала міську організацію партії «Рідне місто», але після зміни влади у Полтаві її звільнили з посади та виключили з лав партії.

В інтерв'ю ЗМІСТу вона розповідала, що веде перемовини щодо участі у виборах.

Пригадаємо, раніше ЗМІСТ писав, що в ОПЗЖ не знали, чи висуватимуть кандидата на посаду міського голови, але сподіваються сформувати більшість у міській раді. Також ЗМІСТ писав, що поліція встановлює причетних до вибуху в офісі ОПЗЖ. 3 липня там стався вибух, постраждала співробітниця приймальні нардепа Іллі Киви Карина Дячун.

Нагадаємо, що в січні офіс партії облили фарбою. Згодом приміщення намагалися підпалити.

Опублікована: 10 липня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація