ukhvicuyb1cxgkhi

В «ОПЗЖ» не знають, чи матимуть свого кандидата на посаду міського голови. Але точно претендуватимуть на більшість у міській раді. Нині у полтавському осередку партії «Опозиційна платформа – За життя» працюють над структуризацією партії й планують укріплювати позиції. Про це 29 травня розповів ЗМІСТу голова полтавського осередку Ілля Кива. За його словами, наразі в осередку […]

В «ОПЗЖ» не знають, чи матимуть свого кандидата на посаду міського голови. Але точно претендуватимуть на більшість у міській раді.

Нині у полтавському осередку партії «Опозиційна платформа – За життя» працюють над структуризацією партії й планують укріплювати позиції. Про це 29 травня розповів ЗМІСТу голова полтавського осередку Ілля Кива.

За його словами, наразі в осередку готові приймати нових людей. Але ще не визначилися, чи будуть висувати когось від цієї політсили на посаду міського голови Полтави:

«Наше завдання поки – розвивати осередки і укріплювати позиції. Ми – молода партія, але маємо чітку мету. Ми сьогодні сконцентровані на партійній структурі всередині нашого міста. Ми плануємо створити в міськраді більшість […] Питання про висування кандидата для нас ще відкрите, бо ті кандидати, які заявили про бажання балотуватися, не підходять. Не факт, що ми готові будемо когось висувати, бо сьогодні ми – не влада, а серйозна опозиція. Ми будемо активно над цим працювати і коли побачимо гідну кандидатуру, законослухняну та професійну людину, яка готова взяти на себе обов’язок, ми його підтримаємо».

Як видно, сьогодні в полтавському офісі «ОПЗЖ»  роблять акцент на більшості у радах. Ілля Кива каже, що на більшість претендуватимуть не тільки у міськраді, а й у Полтавській обласній раді. Таким чином партія хоче укріпити свій вплив на рішення, які ухвалюватимуть у полтавських органах місцевого самоврядування.

Нагадаємо, на відміну від «ОПЗЖ», потенційного кандидата на вибори міського голови Полтави обирає «Слуга народу».

Також про наміри балотуватися на посаду міського голови заявили:

  • екснардеп 2-х скликань, в минулому учасник політичних сил «Народний Фронт», «Удар», «БПП-Солідарність», «Партія простих людей», «Соціал-демократична партія» Сергій Каплін;
  • ексмер Полтави Олександр Мамай;
  • екснардеп 2-х скликань та ексочільник Ковалівки Юрій Бублик.

Додамо, ЗМІСТ писав, що Ілля Кива приходив до голови Полтавської ОДА Олега Синєгубова і попросив його розібратися з утилізацією мертвих курей. 

Раніше Іллі Киві вручили підозру через бійку в київському ресторані. У своєму інтерв’ю Данилу Мокрику Генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова розповіла, що Ілля Кива прийшов до Генпрокуратури «переоцінивши спілкування людини, якій мають вручити підозру з генеральним прокурором, який цю підозру підписує». Тоді Кива планував запитати Венедіктову, чому вона не підписує підозру Петру Порошенку, але натомість отримав свою підозру. Він не захотів її підписувати, тому увесь процес було зафіксовано на відео.

Нагадаємо, кримінальне провадження за фактом бійки відкрили 23 січня, за заявою ветерана АТО Михайла Маймана. На день раніше, 22 січня, в Іллі Киви та Михайла Маймана трапився конфлікт у київському ресторані «Моссо».

Додамо, що нещодавно рахунки Іллі Киви заарештували, щоб стягнути майже 1,5 тис. грн судового збору у справі про захист честі та гідності загиблої Катерини Гандзюк.

Loading...