Юрій Бублик претендуватиме на посаду міського голови Полтави

Автор: Анастасія Добряк, 25 травня, 14:32

Фото: Юрій Бублик


Екснардеп двох скликань Юрій Бублик балотуватиметься на посаду міського голови.

Нині триває переговорний процес – екснардеп обирає, від якої політичної сили йому піти на місцеві вибори. Про це Юрій Бублик розповів ЗМІСТу 25 травня.

За його словами, він отримав пропозиції від багатьох політичних сил. Нині намагається обрати партію, від якої йтиме на вибори. Єдине, що відомо сьогодні точно – Юрій Бублик балотуватиметься на посаду міського голови Полтави:

«За цю посаду поборемося. Наразі визначаюся з політичною силою, яку я підтримаю. І важливо, щоб це була політсила, яка мене підтримає, і з якою ми підемо на ці вибори, щоб перемогти Олександра Мамая».

Щодо можливих результатів на цих вибо рах Юрій Бублик говорити не береться. Проводити заміри рейтингу він планує уже тоді, коли визначиться, під прапором якої партії йтиме на вибори.

Нагадаємо, Юрій Бублик був народним депутатом по 145 округу – Київський район м. Полтави, Котелевський, Полтавський райони. На виборах 2012 року ексочільник Ковалівки балотувався від ВО «Свобода», яку залишив 2015 року. Менш ніж рік (з квітня 2016 до січня 2017) був у складі фракції «БПП». 2019 року на 145 окрузі Юрія Бублика переміг висуванець від «Слуги народу» Андрій Боблях.

Також ЗМІСТ розповідав про підсумки діяльності полтавських нардепів перед парламентськими виборами 2019 року.

Додамо, що Юрій Бублик підтримав бюджет-2019, курс України в НАТО та ЄС, закон про мову, зміни до Податкового кодексу щодо «євроблях», Виборчий кодекс із відкритими списками, хімічну кастрацію та створення єдиного реєстру педофілів, і не підтримав звільнення Володимира Гройсмана.

На посаду міського голови Полтави претендуватиме Сергій Каплін та Олександр Мамай.

Опублікована: 25 травня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація