hc3slui09q15kbg1

Ексмер Олександр Мамай ще не визначився з політичною силою, від якої йтиме на місцеві вибори, але точно братиме у них участь. Про це він сказав у коментарі ЗМІСТу 30 квітня. Цілком ймовірно, що Мамай не визначився з політичною силою через те, що Міністерство юстиції хоче ліквідувати партію «Совість України». Ця партія опинилася з-поміж 45 інших, […]

Ексмер Олександр Мамай ще не визначився з політичною силою, від якої йтиме на місцеві вибори, але точно братиме у них участь.

Про це він сказав у коментарі ЗМІСТу 30 квітня.

Цілком ймовірно, що Мамай не визначився з політичною силою через те, що Міністерство юстиції хоче ліквідувати партію «Совість України». Ця партія опинилася з-поміж 45 інших, що не висували своїх кандидатів на виборах президента України та виборах народних депутатів України протягом 10 років.

Натомість, ЗМІСТу стало відомо з власних джерел, що Олександр Мамай може балотуватися від політичної партії «Народ». Місяць тому регіональний осередок цієї партії очолив його соратник Валерій Пархоменко. Сам Олександр Мамай каже, що про це нічого не знає:

«Я буду балотуватися на посаду мера Полтави, але поки не визначився з ким. Про те, що Валерій очолив осередок я дізнався щойно. Треба його привітати».

Також віднедавна полтавським пенсіонерам почали роздавати продуктові набори, які пообіцяв Олександр Мамай як допомогу в карантин, у пакетах з написами «Мамай за народ». Хоча перші тижні карантину допомогу волонтери роздавали у брендових пакетах «Совісті України».

Продуктові набори роздавали у пакетах «Совісті України», але з візитівками «Народу» (Фото – poltava.to)

За часів мерства Олександра Мамая, Валерій Пархоменко був членом міськвиконкому. Також його персона підпадає під закон про люстрацію. Як пише ІВ «Полтавщина», строк дії обмеження для Валерія Пархоменка, згідно із вимогами закону «Про очищення влади» складає 10 років. І 5 з них уже минуло.

Також, Валерій Пархоменко є членом ГО «Підприємці Полтавщини» у діяльності якої активно бере участь секретарка міської ради часів каденції Мамая Оксана Деркач. Очолює цю громадську організацію Євген Дикань. Ці люди були учасниками акцій та зустрічей з Олександром Мамаєм. Наразі отримати коментар Валерія Пархоменка не вдалося.

Нагадаємо, що 14 вересня 2018 року Олександра Мамая депутати міської ради звільнили з посади міського голови. Після цього ексмер подав до суду, щоб поновитися на посаді.

Додамо, ЗМІСТ пояснював як Олександр Мамай намагався повернути собі посаду міського голови.

Також на посаду мера Полтави претендуватиме Сергій Каплін.

Обкладинка Марини Вісич

Loading...