vqhizek5p1nzfmwa

Сьогодні «Слуга народу» визначається з головним кандидатом, який балотуватиметься від політсили у Полтаві. Наразі у медіа обговорюють 3 кандидатури, серед яких і обирають претендента на посаду очільника міста. Ще на початку березня до Полтави приїздив президент Володимир Зеленський. Він влаштував зустріч з представниками місцевого бізнесу та лідерами громадської думки. Тоді ж Зеленський згадував, що хотів […]

Сьогодні «Слуга народу» визначається з головним кандидатом, який балотуватиметься від політсили у Полтаві. Наразі у медіа обговорюють 3 кандидатури, серед яких і обирають претендента на посаду очільника міста.

Ще на початку березня до Полтави приїздив президент Володимир Зеленський. Він влаштував зустріч з представниками місцевого бізнесу та лідерами громадської думки. Тоді ж Зеленський згадував, що хотів би почути прізвища людей, які можуть піти від «Слуги народу» на місцеві вибори й гідно представити президента у Полтаві та в області:

«Ми не запрошуємо, знаєте, “парашутистів”, особливо, якщо це місцеві вибори. Коли ми говоримо про мерів – люди повинні їх поважати».

Сьогодні саме таку відповідальну людину шукає СН. Голова Полтавського облштабу партії Юрій Бражник каже, що кандидатур насправді багато і спрогнозувати хто саме балотуватиметься наразі практично неможливо. Чіткої дати, коли стане відомо ім’я «головного» кандидата немає, але очікують, що до кінця травня все вирішиться.

Як пише ІВ «Полтавщина», претендентами на посаду міського голови Полтави є забудовник Сергій Іващенко та голова Полтавської міської територіальної виборчої комісії Євген Ніколаєнко. Ще одним кандидатом називають підприємця Олега Хардіна.

З-поміж них, про висування у кандидати в мери, відкрито говорить тільки Іващенко. За його словами, особисто йому від «Слуги народу» пропозиції не надходили, але бізнес-асоціації Полтави запропонували висунути кандидатуру і чоловік вирішив не відмовлятися:

«Тут пропозиція не від партії. Скажімо так, я погодився, на пропозицію від бізнес-асоціацій. Вони запропонували мені, я дав згоду. Важливо, що вони мене пропонують, а не я сам себе пропоную. Хочеться, щоб ми з молодою командою почали у місті працювати. Має бути молодь, у них класні ідеї треба міняти місто, щоб тут було бажання жити й розвиватися».

Сергій Іващенко погодився висувати свою кандидатуру через те, що хоче «аби Полтава розвивалася і була передовим містом України, бо сьогодні це не так».

Своєю чергою, Євген Ніколаєнко заперечує, що претендує на участь у  виборах від «Слуги народу». Він каже, що не розуміє звідки з’явилася інформація про те, що він потенційний кандидат на посаду міського голови Полтави. Попри це, днями він роздавав допомогу мешканцям одного з полтавських районів у іменних пакетах:

«Я не можу нічого коментувати, бо немає, про що розказувати. Я з допомогою приїздив до жителів Полтави, бо я займаюся благодійністю. Я не агітував ні за кого, я нікому не розказував про політику. Не варто вважати це політичним ходом».

Олег Хардін також не розуміє, чому йому «приписують» бажання долучитися до «Слуги народу» на найближчих місцевих виборах:

«Я це чув так, як і ви. Коментувати можу як звичайна людина. Офіційної пропозиції і перемовин не було. Абстрактно говорити про те, чи готовий я бути міським головою я не готовий взагалі, бо це така шалена відповідальність. Я вам скажу, що це величезна робота, до якої треба бути підготовленим».

Також Олег Хардін розповів, що після зустрічі з президентом він спілкувався щодо співпраці з урядом у питаннях, які стосуються легкої промисловості. З початком карантину співпраця призупинилася. Тоді, 5 березня, підприємець був присутнім на зустрічі з президентом Зеленським, який обіцяв «кудись включити» Олега Хардіна. 

Нагадаємо, вже заявили про наміри балотуватися на посаду міського голови:

  • екснардеп 2 скликань, в минулому учасник політичних сил «Народний Фронт», «Удар», «БПП-Солідарність», «Партія простих людей», «Соціал-демократична партія» Сергій Каплін;
  • ексмер Полтави Олександр Мамай;
  • екснардеп 2 скликань та ексочільник Ковалівки Юрій Бублик.
Loading...