ncmRpHsgcBTAmAIE

Офіс «Опозиційної платформи — За життя», що на вул. Пушкіна, 88, намагалися підпалити. Ймовірно причетний — «свободівець» Вадим Патик.

У понеділок, 10 лютого, близько третьої ночі, імовірно, намагалися підпалити офіс ОПЗЖ. Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав Сергій Чередніченко — ініціатор створення об’єднання громадян «Відродження Полтави», голова Полтавської міської організації СПУ. Він назвав ім’я палія — «свободівець» Вадим Патик.

«Сьогодні вночі (3:15) Патик Вадим («свободівець»), разом зі своїм побратимом, намагався спалити офіс Опозиційної платформи «За життя» на вул. Пушкіна», — читаємо у дописі Чередніченка.

Фото зі сторінки Сергія Чередніченка

Поліція інформацію підтвердила частково: на час затримання офіс встигли облити рідиною. За словами речника ГУНП Полтавщини Юрія Сулаєва, особу, що ймовірно причетна до інциденту, затримали. Наразі з ним проводять слідчі дії, інформацію внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Факт причетності інших осіб перевіряють правоохоронці.

Якщо причетність доведуть, інкримінують замах на злочин — умисне знищення або пошкодження чужого майна, вчинене шляхом підпалу. Стаття передбачає від трьох до десяти років позбавлення волі.

Додамо, наприкінці січня біля офісу ОПЗЖ з’явився МАФ, який Сергій Чередніченко встановив для охорони/агітації.

Раніше він програв конкурс на посаду директора новоствореного Департаменту охорони здоров’я та соціально захисту, де перемогу отримала Вікторія Лоза.

Нагадаємо, що 21 січня до Полтави завітали народні депутати від партії «Опозиційна платформа – За життя», а саме Ілля Кива, Віктор Медведчук і Вадим Рабінович. Згодом, у ніч за 24 на 25 січня, невідомі облили офіс ОПЗЖ та залишили на стінах образливі написи.

Loading...