sc1wsv3zm9ueejcp

Ексочільник Полтавської ОДА, колишній голова Полтавської облради та лідер партії «Рідне місто» Олександр Удовіченко заявив, що братиме участь у місцевих виборах восени. Удовіченко каже, що готовий представляти свою партію на виборах 2020 року, аби ця політсила мала вплив на процеси у місті. Про це політик розповів ЗМІСТу у понеділок, 6 липня. За його словами, наразі […]

Ексочільник Полтавської ОДА, колишній голова Полтавської облради та лідер партії «Рідне місто» Олександр Удовіченко заявив, що братиме участь у місцевих виборах восени.

Удовіченко каже, що готовий представляти свою партію на виборах 2020 року, аби ця політсила мала вплив на процеси у місті. Про це політик розповів ЗМІСТу у понеділок, 6 липня.

За його словами, наразі головне завдання команди «Рідного міста» – зайти в місцеві ради. Для цього в партії презентують програму реформи благоустрою Полтави на подальші роки, на якій акцентують увагу:

«Наша позиція – про конструктивну політику і дії, тому ми маємо мету зайти в ради. Якщо для цього треба балотуватися на посаду мера і наша команда це підтримує, то буду балотуватися. […] Ми готуємося до виборів не просто, щоб пройти. Сьогодні “Рідне місто” у міській раді показує свої підходи до вирішення проблем в місті і вони ефективні. Ми не зупиняємо роботу і починаємо готуватися до виборів. Так би мовити, на старті цих процесів».

Наразі у «Рідному місті» тільки починають підготовку до місцевих виборів, тому про власні шанси говорити не беруться. Олександр Удовіченко каже, що невдовзі партія матиме певний зріз «електоральних настроїв».

Основним меседжем, який пропонуватиме полтавцям «Рідне місто», цьогоріч буде благоустрій Полтави, вирішення проблем з громадським транспортом, врегулювання проблем з сортуванням і вивозом сміття.

Додамо, вже заявили про наміри балотуватися на посаду міського голови:

  • екснардеп 2 скликань, в минулому учасник політичних сил «Народний Фронт», «Удар», «БПП-Солідарність», «Партія простих людей», «Соціал-демократична партія» Сергій Каплін;
  • ексмер Полтави Олександр Мамай;
  • екснардеп 2 скликань та ексочільник Ковалівки Юрій Бублик;
  • забудовник Сергій Іващенко.

Нагадаємо, політична партія «Слуга народу» досі не визначилася з своїм кандидатом на посаду міського голови Полтави. Натомість, в обласному осередку «не бояться Олександра Бабая» і переконані, що їм вдасться знайти кандидата, який зможе перемогти.

Обкладинка Романа Желізняка

Loading...