rcbstn8uewvain4w

У полтавському обласному осередку «Слуги народу» ще не визначилися з кандидатурою на посаду міського голови Полтави, який міг би перемогти Олександра Мамая. На вибір головного кандидата доведеться витрати ще зо 2-3 тижні, але партія має оптимістичні прогнози на місцеві вибори.

Про плани на вибори, діяльність щойно створеного осередку та вибір кандидатів розповіла нардепка і очільниця обласного осередку партії Ольга Савченко у вівторок, 23 червня.

Сьогодні у полтавській «Слузі народу» визнають, що Олександр Мамай є серйозним конкурентом на пост міського голови. Аби цю посаду зайняла людина від цієї політсили, вона має бути гідним конкурентом Мамаю. Ольга Савченко каже, що наразі розглядають 4 кандидатури, але жодна з них ще ні відкинута, ні підтверджена:

«Чи боїмося ми Олександра Бабая? Ні, ми його не боїмося. Ми висунемо сильного кандидата, хоч трішки й затягнувся час з висуванням. Зараз не визначена кандидатура. […] Але до вибору підходимо дуже ретельно. Окрім своїх професійних якостей, ця людина має ще й вистояти проти брудної кампанії, яка буде проводитися. А знаючи Олександра Мамая, ми знаємо, що ця кампанія буде проводитися і не відрізнятиметься якимись правильними принципами та підходами. Вона буде дуже брудною».

Ольга Савченко

Серед кандидатур на пост мера, які сьогодні розглядають точно, є постать Євгена Ніколаєнка (хоч сам він це спростовував), нардепа Костянтина Касая та забудовника Сергія Іващенка. Якщо в осередку визначать одразу кілька однаково сильних кандидатів на посаду міського голови, Ольга Савченко не виключає проведення праймеріз. Це допоможе полтавцям визначитися, кого ж вони бачать потенційним мером Полтави.

На пресконференції

За словами Савченко, обговорення кандидатур проводять колективно. До цього залучені й народні депутати, й прихильники партій у місті, й партійний актив. Попри це, кандидатів на посади міських голів Полтави й Кременчука погоджуватимуть ще й особисто з Володимиром Зеленським:

«Вирішальне слово буде після обговорення представників партії на Полтавщині. Під словом "затверджено" буде мій підпис і Олександра Корнієнка. Обговорення буде публічним. Всі члени партії долучаться. […] Кандидатури на мерів Полтави й Кременчука буде обговорюватися нардепами від Полтавщини і нашого активу, але мені хотілося, щоб кандидатів сам Володимир Зеленський побачив і затвердив. З ним асоціювати будуть цих людей. Його думка буде дуже важливою, якщо не вирішальною».

Юрій Бражник та Ольга Савченко

Перемовини про співпрацю з політичними елітами Полтави в осередку не проводять. Ольга Савченко каже, що таких пропозицій не надходило ні від місцевих політиків, ні від партії у їхній бік. Також у «Слузі народу» вважають, що співпраця з колишніми політелітами є неприпустимою, адже не відповідає ідеям партії про нових людей у владі.

Попри це, політична приналежність потенційних членів партії не є пріоритетом. Усе, що першочергово цікавить «Слугу народу» – робота на результат. Отож, при  включенні кандидатів до партії враховують досягнення і авторитет людини у місті, її програма, яку кандидат хоче реалізувати у лавах партії.

Нардепка Мариан Бардіна та Альона Гончаренко на пресконференеції

Наразі полтавський осередок «Слуги народу» проводить рейтингове опитування і планує відкрити свій штаб та презентувати власний сайт.

Додамо, ЗМІСТ писав про потенційних кандидатів на посаду міського голови Полтави від «Слуги народу». Один з них – забудовник Сергій Іващенко. Він уже заявив, що братиме участь у  місцевих виборах за підтримки місцевої асоціації бізнесу. Окрім нього, наміри балотуватися на посаду міського голови озвучили:

Нагадаємо, Ольгу Савченко призначили очільницею обласного осередку політичної партії на початку червня. Вона є заступницею голови депутатської фракції партії та заступницею голови Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради України. Також Ольга Савченко юристка в галузі міжнародного та фінансового права і займається веденням процесів в Міжнародних Арбітражах.

Loading...