«Онейроїд» відсвяткував 26-річчя концертом

Автор: Валерія Бутко, 17 грудня, 11:47

Фото: «Онейроїд» відсвяткував 26-річчя концертом


У суботу, 15 грудня, в концерт-холі «Villa Крокодила» відбулося гучне святкування 26-ї річниці найстаршого полтавського рок-гурту «Онейроїд» – Oneyro Birthday Party.

Перший сюрприз від іменинників

Вечірка Оneyro Birthday Party стартувала показом документального фільму «Онейроїд: 26 років творчості» режисера Дениса Зозулі. Публіці представили дві короткометражки, які «розбавляли» музичні виступи колективів.

На сцені «Villa Крокодила» лунала музика виконавців як старої «закалки», так і нещодавно створених гуртів Полтави та інших міст України.

Виступ гурту

Нестримний джем від генераторів українського року

Так і сталося, коли вечір відкрив відносно молодий поп-рок-гурт – музикальні романтики з гурту #HashTag.

Виступ гурту #HashTag

Рокенрольщики «Ордер на ареSZ» розтопили публіку олд-скульним драйвом.

А панк-рок-команда «Ктулху» абстрагувала любителів українського року від зовнішньої дійсності разом із солісткою «Онейроїду» Оксаною Дроновою.

Виступ гурту

Нещодавно створений гурт O’Bastаrds скреативив: співав та виголошував привітання англійською мовою.

Яскравий етно-рок-гурт «Яри» зі сцени вітав «неординарних, класних, стабільних та патріотичних музик міста» та обіграв український саунд у фольклорному тренді.

Виступ рок-гурту «Яри»

«Хочеться згадувати ті часи, коли ми були молодими і приємними і у нас усе було попереду. Але хлопчик виріс», – сказав в адресу «Онейроїду» Мирослав Джонович Кувалдін, лідер гурту The ВЙО. А далі Кувалдін качнув публіку, виконавши декілька українських реггі-композицій.

Виступ лідеру гурту The ВЙО Мирослава Джоновича Кувалдіна

Наступними виступали самі іменинники. На початку Андрій Боркунов взяв слово та подякував друзям, які приїхали виступити з «Онейроїд на одній сцені.

Музиканти виконали композиції з нових альбомів: «Боротьба» та «Паливо», реліз яких відбувся 2018 року.

«Растамансько-українська автентичність та відьми. Всі альбоми різного звучання і це наша фішка. Ми просто джемуємо і з цього виходить дещо нове. Пісня душі», – жартував Андрій Боркунов, описуючи концепцію платівок.

Ще один сюрприз від іменинників

Для глядачів був підготовлений сюрприз – прем’єра кліпу «Одвірок» (альбом «Паливо»). Ми – це птах над містом, а нашим очам відкриваються добре знайомі місця Полтави: Біла альтанка, Київський вокзал, театр Гоголя, стадіон «Ворскла», центральна площа міста. А потім ми тікаємо з 360-градусного світу, щоб спуститися на підвіконня пересічного полтавського будинку. Що ми бачимо за склом?

Виступ гурту

Валерій Євтушенко, режисер кліпу, описує зі сцени головну ідею:

«Концепт кліпу в переходах та у вимірі масштабу існування. З висоти до звичного життя людей, зі сну, в якому ми загрузли, до радісного звільнення».

Циклічний музичний потік, який створював голос вокаліста та звуки сопілки, розплавленим золотом витікав у зал – це криворізький фолк-метал гурт «Ґенеза» зберігав потрібний настрій на Дні народження.

За лаштунками концерту ми запитали Андрія Боркунова, яким одним словом він можете описати атмосферу, що панувала в залі?

«Хеппеннінг. Це свято не тільки для нашого гурту, а як ми бачимо, і для всієї Полтави».

Андрій Боркунов

Гурт «Онейроїд» – це наче той Біллі Мілліган, що блискавично змінює особистості, щоб показати бажану в цю секунду концепцію. Гадаємо, в хамелеонському умінні перевтілюватися і криється секрет довговічності існування колективу. «Онейроїд» шаманять і досі, доводячи своїм прикладом, що українська музика існує та є якісною.

Оксана Дронова

 

 

Фото Ксенії Малік, Сергія Сергієнка.

Опублікована: 17 грудня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація