wW2bFo6uIUpcm1bG

Звільнення Віктора Передерія підтвердив діючий директор комунального підприємства Олександр Нос у коментарі ЗМІСТу в середу, 6 лютого. Сьогодні на сайті НАЗК опублікована декларація Віктора Передія перед звільненням. Він очолював «Полтава сервіс» протягом 2013-2018 рр. Після зміни влади (з жовтня 2018 року) став заступником директора КП. Ми зв’язалися з директором КП «Полтава сервіс» Олександром Носом, і […]

Звільнення Віктора Передерія підтвердив діючий директор комунального підприємства Олександр Нос у коментарі ЗМІСТу в середу, 6 лютого.

Сьогодні на сайті НАЗК опублікована декларація Віктора Передія перед звільненням. Він очолював «Полтава сервіс» протягом 2013-2018 рр. Після зміни влади (з жовтня 2018 року) став заступником директора КП.

Ми зв’язалися з директором КП «Полтава сервіс» Олександром Носом, і він підтвердив дану інформацію:

«Віктор Передерій звільнився за власним бажанням».

У серпні 2015 році його затримали біля одного з офісів КП, де, за попередньою інформацією правоохоронців, він отримав хабар у розмірі 1 тис. 300 доларів США від одного з підприємців, повідомляло ІА «Полтавщина». Так, за версією правоохоронців, він узяв хабар за надання дозволу оренди на одному з комунальних ринків Полтави, адже саме КП «Полтава сервіс» здає в оренду місця на комунальних ринках.

Додамо, що 28 січня 2019-го року, він закрив свій ФОП.

Нагадаємо, раніше ЗМІСТ писав про розмір матеріальної допомоги, яку отримав Віктор Передерій по програмі «Турбота».

 

Loading...