Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

(Фото – gk-press.if.ua)

Фахівці Держпродспоживслужби перевірили 4 постачальники харчових продуктів і сировини до шкіл Полтавщини. На двох підприємствах виявили недоліки.

Наразі на підприємстві, яке знаходиться в смт Велика Багачка, Миргородського району виправили недоліки та відновили роботу. 

Про це повідомили в Держпродспоживслужбі Полтавської області 25 жовтня.

Раніше там виявили порушення основних принципів та вимог безпечності і якості харчових продуктів, зокрема:

  • потужності не підтримували в чистому та робочому стані;
  • приміщення не забезпечували належним природним або штучним освітленням, необхідним для виробництва або зберігання харчових продуктів;
  • на потужностях немає приміщення для чищення, дезінфекції та зберігання робочих інструментів та обладнання, які виготовлені з нержавіючих матеріалів, легко чистяться, мають гарячу та холодну воду;
  • первинна продукція та всі інгредієнти, які зберігаються на потужностях, не утримуються в умовах, що запобігають їх псуванню та забезпечують захист від забруднення;
  • харчові продукти не були захищені від будь-якого забруднення на всіх стадіях виробництва, переробки або обігу;
  • не вели результативну боротьбу зі шкідниками та гризунами тощо.

Також ЗМІСТ писав, що підприємству, яке знаходиться на території Сергіївської сільської ради Миргородського району дозволили працювати.

Нагадаємо, під час перевірок у двох школах Полтавського району вилучили продукцію з харчоблоків. На момент перевірки виявили 25 кг курячого філе. Продукцію вилучили через порушення вимог харчового регламенту.

Раніше ЗМІСТ писав, що під час позапланової перевірки хлібзаводу, що виробляє хлібобулочні вироби і для шкіл Полтавського району, виявили порушення. Наразі на підприємстві виправили недоліки.

Loading...