По 4 гривні: Олександр Шамота стверджує, що підвищення вартості проїзду не буде

Автор: Віталій Крицький, 1 жовтня, 11:11

Фото: По 4 гривні: Олександр Шамота стверджує, що підвищення вартості проїзду не буде (Фото - Олег Журавльов)


Від сьогодні ціна проїзду в маршрутках приватних перевізників становить 4 грн.

Секретар міської ради Олександр Шамота зазначив у коментарі виданню «ЗМІСТ», що перевізники виконують відповідне рішення суду:

«Була певна переговорна процедура. Спочатку судове рішення виконало КП "Полтаваелектроавтотранс". Після цього ми змогли домовитися з приватними фірмами».

На запитання, чи буде підвищуватися проїзд найближчим часом до 7–8 гривень, як цього вимагають перевізники, Олександр Шамота зазначив, що це питання є регуляторним актом, якого на порядку денному немає.

Також секретар наголосив, що якщо містяни помітять порушення (проїзд по 5 гривень), вони можуть звернутися за телефоном 15-80 для подачі відповідних скарг.

Нагадаємо, що історія з вартістю проїзду в місті тягнеться ще з кінця 2017 року. 28 грудня 2017 року міськвиконком більшістю голосів ухвалив рішення встановити нові тарифи на проїзд у громадському транспорті по 3 і 5 грн.

Нардеп Сергій Каплін та полтавець В’ячеслав Плескач через суд намагалися довести, що вони ухвалені з низкою процедурних порушень і є нечинними. На час розгляду позову суддя Ігор Шевяков призупинив дію цих рішень і допоки триватиме розгляд справи, в громадському транспорті міста мали діяти старі тарифи – 2 і 4 грн. Проте перевізники не діяли згідно з ухвалою суду. Врешті-решт, нардеп Сергій Каплін подав апеляцію та виграв справу й відстояв вартість по 4 та 2 грн. Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Нагадаємо, нещодавно фахівці Управління захисту споживачів ГУ Держпродспоживслужби Полтавщини провели позапланові перевірки та встановили, що з полтавців беруть завищені ціни в громадському транспорті.

Опублікована: 1 жовтня 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація