Поліція перевіряє, чи в належних умовах утримують верблюда на Полтавщині

На кобеляцького верблюда спершу звернула увагу зоозахисна організація UAnimals через його вигляд. Нині поліція перевіряє, чи відповідає дійсності опублікована в соціальній мережі інформація.
Учора, 9 серпня, на фейсбук-сторінці організації UAnimals опублікували фото утримання верблюда у комунальному Кобеляцькому екопарку. У публікації йдеться: «тварина утримується в жахливому стані».

Засновник гуманістичного руху UAnimals Олександр Тодорчук розповів ЗМІСТу, що 8–9 серпня було надіслано звернення до ГУ НП у Полтавській області. Громадська організація веде перемовини з Харківським зоопарком, якому належить ця тварина.
«Верблюд перебуває в екопарку за договором. Сторонніх ветеринарів до закладу не допустили. Наразі намагаємося вирішити цю ситуацію», — каже засновник UAnimals.
Речник ГУ НП у Полтавській області Юрій Сулаєв сказав, що поліція дізналася про умови утримання верблюда з фейсбуку. Через це в Кобеляцькому відділі поліції проводять перевірку, чи відповідає опублікована інформація дійсності.
«Якщо є ознаки правопорушення, то є навіть кримінальна відповідальність. Усе залежить від способу, тяжкості спричиненого правопорушення. Але чи є факт правопорушення наразі поліція з’ясовує», — розповів ЗМІСТу Юрій Сулаєв.
Сьогодні, 10 червня, ЗМІСТ намагався зконтактувати з Кобеляцьким екопарком, аби почути позицію керівництва, щодо інформації про утримання верблюда. Отримати відповіді не вдалося, але ЗМІСТ звернеться до комунального підприємства за роз’ясненнями за допомогою запиту. Так само поки не вдалося отримати коментар представників Харківського зоопарку, з якого, ймовірно, й привезли верблюда.
Нагадаємо, що на Полтавщині працюють 4 екопарки. ЗМІСТ розповідав про їхній графік роботи та відкриття після послаблення карантину.
Фото з фейсбук-сторінцки UAnimals