Поліція Полтавщини отримала криміналістичну лабораторію

Такі лабораторії допоможуть швидше та якісніше збирати докази на місці скоєння тяжких та особливо тяжких злочинів.
Про це повідомили в Головному управлінні Нацполіції Полтавщини 16 грудня.
Загалом мобільні лабораторії отримали спеціалісти-криміналісти таких областей:
- Київської;
- Одеської;
- Львівської;
- Кіровоградської;
- Вінницької;
- Хмельницької;
- Полтавської;
- Чернівецької.
Одна з таких лабораторій буде передана в Головне слідче управління Національної поліції України.
За словами заступника Голови Нацполіції Максима Цуцкірідзе щороку в державі вчиняють 1 млн 800 тис. кримінальних правопорушень. Кожен 5 злочин люди приховували свої наміри. Щоб розкрити та задокументувати їх потрібна сучасна техніка.
Спеціальні пересувні лабораторії для спеціалістів-криміналістів придбали у межах комплексу заходів підтримки України з боку Європейського Союзу, зокрема програми «ПРАВО-Поліція» за підтримки Управління ООН з обслуговування проєктів (ЮНОПС) та Консультативної місії ЄС в Україні.
Новопризначений начальник Нацполіції області Євген Рогачов розповів про плани та напрямки роботи на новій посаді. Детальніше тут.