Полтавці провели атмосферний поетичний вечір з оркестром у внутрішньому дворику Краєзнавчого музею

Автор: Ресурс ЗМІСТ, 7 вересня, 13:17

Фото: Атмосферний поетичний вечір у Полтаві


У дворику Полтавського краєзнавчого музею з нагоди 250-річчя Івана Котляревського для полтавців та гостей міста влаштували вечір сучасної поезії «Місто і поети. Кільцевий маршрут».

Його організували Департамент культури і туризму Полтавської ОДА, Полтавська обласна організація Національної спілки письменників України, Центр культури та розвитку «Горизонт» і аматорський театр «Малафея».

Атмосферний поетичний вечір у Полтаві

Глядачі ніби проїхалися популярним у Полтаві маршрутом громадського транспорту – кільцевим, роблячи символічні зупинки. На кожній із них звучали вірші когось із полтавських поетів: спочатку – у виконанні акторів аматорського театру «Малафея», а потім – самих авторів.

«Цікаво почути виконання власних віршів акторами. Коли поетка читає вголос, ставить наголос на тих словах, які авторці здаються найважливішими. Коли ж читають вірші поетів, то завжди лишається простір для несподіваного та нового прочитання», – говорить одна з організаторок вечора, письменниця Наталія Трикаш.

Поезії набували досить несподіваного та оригінального звучання, а словесний ряд поєднувався з візуальними образами та музикою.

Атмосферний поетичний вечір у Полтаві

Поети розповідали про свої взаємини з Полтавою, улюблені місця для прогулянок, натхнення тощо. Між тим звучали музичні композиції у виконанні кмерного оргкестру Полтавської обласної філармонії.

Атмосферний поетичний вечір у Полтаві

Свою творчість представили полтавські письменниці Наталія Трикаш, Інна Снарська, Галина Пустовгар, Марина Боровська, Ганна Кревська, Раїса Плотникова, Світлана Оленець.

Атмосферний поетичний вечір у Полтаві

 

Фото зі сторінки Юрія Репала в фейсбук

Опублікована: 7 вересня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація