1aitBplzqEVFiEJZ

Полтавський спортсмен Олег Федорко встановив світовий рекорд на відкритому чемпіонаті Білорусі з легкої атлетики у приміщенні серед ветеранів. Як повідомляють на сайті Федерації легкої атлетики України, Олег Федорко переміг у віковій категорії М60 з результатом 1,76 м, покращивши свій попередній результат минулого року. Полтавець розповідає, що почав виступати на подібних чемпіонатах з 2007 року: «У […]

Полтавський спортсмен Олег Федорко встановив світовий рекорд на відкритому чемпіонаті Білорусі з легкої атлетики у приміщенні серед ветеранів.

Як повідомляють на сайті Федерації легкої атлетики України, Олег Федорко переміг у віковій категорії М60 з результатом 1,76 м, покращивши свій попередній результат минулого року.

Полтавець розповідає, що почав виступати на подібних чемпіонатах з 2007 року:

«У молодості займався легкою атлетикою, десь до 22 років. Був рекордсменом Полтавської області. Потім перестав тренуватися. І ось у 2007-му кинув палити, почав вести здоровий спосіб життя. Захотілося пострибати у висоту. Прийшов на першість області серед молодих хлопців, настрибав 1,80 метрів і переміг».

Потім дізнався про існування чемпіонатів Європи і світу серед ветеранів. Місяць тому, в Києві, поліпшив своє світове досягнення ще на один сантиметр – 1,75.

«Дуже задоволений тим, що зараз стрибнув ще на сантиметр вище!Спорт для мене – це все! Це тонус мені, моїм дітям, онукам, 93-річній мамі, всім моїм друзям. Це колосальний стимул! Наші засоби масової інформації не сильно висвітлюють ветеранський рух, але мої друзі, які молодші за мене і займалися іншими видами спорту, дивлячись на мої результати і досягнення, починають по-іншому жити, знову йдуть в зал, тренуються!», – говорить Олег Федорко.

Відео зі змагань:

Loading...