IMG_6684 copy

Місцева комісія з надзвичайних ситуацій проситиме регіональну послабити карантинні обмеження для працівників непродовольчих ринків.

Про це повідомила пресслужба Полтавської міської ради 8 квітня.

Рішення направити звернення до обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки й надзвичайних ситуацій ухвалили на позачерговому засіданні міської комісії ТЕБ і НС. Засідання провів міський голова Полтави Олександр Мамай. За його словами, місцева комісія не має повноважень послаблювати карантинні обмеження:

«Підприємці ринку “Речовий” неодноразово зверталися до нас з проханням дозволити їм працювати хоча б три дні на тиждень (п’ятниця, субота, неділя). Ми не маємо право ухвалювати рішення про послаблення карантину, але можемо направити відповідне звернення до регіональної комісії ТЕБ і НС, яка має такі повноваження».

Раніше Олександр Мамай говорив, що спілкуватиметься з головою Полтавської ОДА Олегом Синєгубовим щодо послаблення карантину у Полтавській громаді. Про це він сказав 6 квітня на зустрічі з мітингувальниками у міській раді.

«Ліжка звільняються тільки ті, де люди помирають (про ситуацію у лікарнях, – прим. авт). Сьогодні зустрінуся з губернатором і попрошу, щоб вам дозволили працювати. Це все, чим я можу допомогти», – казав Олександр Мамай.

Нагадаємо, що 6 квітня підприємці з різних ринків Полтави вийшли на протест і перекрили трасу Київ – Харків – Довжанський у Копилах. Працівники мітингували проти закриття ринків у Полтаві на карантин.

1 квітня представники мітингувальників мали розмову із керівництвом Полтавської ОДА. Їм повідомили, що скасувати обмеження на роботу ринків наразі неможливо.

Карантинні обмеження посилили через погіршення епідемічної ситуації на території Полтавської територіальної громади.

Loading...