Z0l2Ig7SqIVFPmYO

Аукціон щодо закупівлі «швидких» об’єднане автогосподарство закладів та установ охорони здоров’я Полтавської області провело сьогодні, 31 жовтня. Провести аукціон раніше заважали скарги учасників. Дві з шести дійшли до Антимонопольного комітету, але там їх не задовольнили. За 69 штук спеціалізованих санітарних автомобілей типу В з обладнанням автогосподарство готувалося заплатити 158,7 млн грн. Натомість під час аукціону […]

Аукціон щодо закупівлі «швидких» об’єднане автогосподарство закладів та установ охорони здоров’я Полтавської області провело сьогодні, 31 жовтня.

Провести аукціон раніше заважали скарги учасників. Дві з шести дійшли до Антимонопольного комітету, але там їх не задовольнили.

За 69 штук спеціалізованих санітарних автомобілей типу В з обладнанням автогосподарство готувалося заплатити 158,7 млн грн.

Натомість під час аукціону ціну вдалося збити до 135,2 млн грн (приблизно, 1,96 млн грн за 1 авто). Таку ціну запропонувала фірма «Автоспецпром».

Власниками цієї фірми є Володимир Фісталь із Германом Фісталєм. Як пише видання «Наші гроші», вони контролюють групу фірм-постачальників медичного обладнання («Горал»).

Крім того, за даними видання, батько братів Фісталів, відомий донецький професор Еміль Фісталь пов’язаний дружніми стосунками з уже колишньою головою комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я Тетяною Бахтєєвою (відома як представник Партії регіонів, а у межах минулого скликання була головою підкомітету з питань медичного страхування цього комітету, представляла «Опозиційний блок»).

Конкурентом «Автоспецпрому» стала фірма «ВіДі Юнікомерс» із групи «ВіДі» Віталія Джуринського. Її найдешевша пропозиція була 135,7 млн грн.

Цікаво, що «Наші гроші» неодноразово фіксували виграші на торгах «Автоспецпрому» та «ВІДІ Юнікомерс» при взаємній конкуренції. За даними «Прозорро», у згаданих компаній щонайменше 95 спільних закупівель у період з середини 2016 року.

Варто зазначити, що взяти участь в аукціоні хотіли ще дві фірми – «Бріорсон моторc» та «Спец-Ком-Сервіс», але їх тендерні пропозиції відхилили через невідповідність.

Loading...