Фото Катерини Пєшикової для ЗМІСТу

Внаслідок російських обстрілів енергетичної інфраструктури в Україні є дефіцит електроенергії. Як наслідок, у Полтаві обмежили роботу тролейбусів, а їздять вони містом тільки у години пік.

21 листопада міська влада повідомила, що вони підготували звернення до голови Полтавської обласної військової адміністрації Дмитра Луніна щодо відновлення стабільної роботи «Полтаваелектроавтотранс» у звичайному режимі. Про це повідомили в Управлінні житлово-комунального господарства Полтавської міської ради.

Голова Полтавської громади Олександр Мамай розповідав, що відсутність транспорту на маршрутах після 20:00 викликана розпорядженням обласної військової адміністрації економити електроенергію. Цю проблему могла б розв’язати наявність приватного транспорту, але через відсутність стабільної системи перевезень робить тролейбуси незамінними.

За словами очільника Полтавської міської ради, він хоче поспілкуватися з начальником Полтавської ОВА Дмитром Луніним, щоб отримати можливість випускати комунальний електротранспорт на маршрути до 21:30:

«Ці півтори години ролі не зіграють для економії електроенергії. Щодня щось відбувається в країні. Я бачу там щось летить, приземляється. Перепад напруги, тролейбуси горять, ми їх гасимо, знову горять, знову гасимо, ремонтуємо. Купуємо запасні частини», – так 17 листопада Олександр Мамай описав ситуацію з транспортом.

Нагадаємо, через нестачу електроенергії комунальний електротранспорт працює тільки у визначені години – з 5:00 до 10:00 та з 16:00 до 20:00. Разом з ними фактично припиняють роботу й приватні перевізники, бо вважають поїздки перед комендантською годиною збитковими.

Loading...