xzVeSVa5ej1KLLFj

Днями у Харкові відбувся міжнародний боксерський турнір на призи Харківського міського голови Геннадія Кернеса. На змаганнях відзначилися і полтавські боксери, які зуміли вибороти три нагороди різного ґатунку. Як повідомляє прес-служба Федерації боксу України, участь у турнірі взяли збірні команди Білорусії, Грузії, Марокко та збірна України до 22 років, яку тренує Сергій Глущенко.  За результатами поєдинків […]

Днями у Харкові відбувся міжнародний боксерський турнір на призи Харківського міського голови Геннадія Кернеса. На змаганнях відзначилися і полтавські боксери, які зуміли вибороти три нагороди різного ґатунку.

Як повідомляє прес-служба Федерації боксу України, участь у турнірі взяли збірні команди Білорусії, Грузії, Марокко та збірна України до 22 років, яку тренує Сергій Глущенко.

За результатами поєдинків «золото» змагань у ваговій категорії до 60 кг виборов Зоравор Петросян. Також, першість турніру здобув у ваговій категорії понад 91 кг Віталій Покуляк. Друге ж місце завоював у ваговій категорії до 81 кг Олександр Погребняк.

Зоравору Петросяну вручають нагороду (Джерело - fbu.org.ua)

Віталій Покуляк у червоному боксерському костюмі (Джерело - fbu.org.ua)