vSuWrJstMq1X4z8h

Сьогодні, 17 лютого, у другому півфіналі Національного відбору на Євробачення 2018 виступить полтавський гурт «Mountain Breeze». Своїм настроєм перед виступом поділився фронтмен Олександр Біляк. «Настрій – чудовий! Дуже хочемо виступити вже, щоб показати пісню. Ми віримо в свою пісню і віримо в те, що пройдемо у фінал», – зазначив Олександр Біляк. Музиканти Mountain Breeze виступатимуть […]

Сьогодні, 17 лютого, у другому півфіналі Національного відбору на Євробачення 2018 виступить полтавський гурт «Mountain Breeze». Своїм настроєм перед виступом поділився фронтмен Олександр Біляк.

«Настрій – чудовий! Дуже хочемо виступити вже, щоб показати пісню. Ми віримо в свою пісню і віримо в те, що пройдемо у фінал», – зазначив Олександр Біляк.

Музиканти Mountain Breeze виступатимуть під номером 7. Конкуренцію полтавцям складуть INGRET, MELOVIN, JULINOZA, TAYANNA, KADNAY, Yurcash, ILLARIA і DILEMMA.

Щодо своєї пісні «I see you» Mountain Breeze досі тримають інтригу.

Нагадаємо, минулого тижня до фіналу відбору вже пройшли троє конкурсантів: VILNA, LAUD, The Erised. Цього разу далі мають пройти теж лише три композиції. Шляхом голосування журі та глядачів уже за тиждень, 24 лютого, Україна визначатиме свого представника на Євробаченні 2018 в Лісабоні (Португалія).

Національний відбір транслюють канали СТБ і UA:Перший.

Довідка:

Mountain Breeze створили 2014-го року; здебільшого гурт грав кавери. У 2016-му музиканти стали відомими на всю країну після проходу у фінал шоу Х-фактор. До слова, їхній наставник, Андрій Данилко, один із трьох членів журі Нацвідбору.

У складі гурту – брати Олександр Біляк (вокал, гітара) та Ілля Біляк (ударні), а також Михайло Малий (бас).

Наразі музиканти працюють над створенням альбому.

Loading...