Полтавський суддя претендує на членство у Вищій раді правосуддя

Автор: Каріна Тютюнник, 5 лютого, 17:18

Фото: Андрій Рябішин


За місяць, 5-6 березня, на ХV черговому з’їзді суддів оберуть нових членів Вищої ради правосуддя. Серед кандидатів на досить престижні посади і суддя Апеляційного суду Полтавської області Андрій Рябішин.

Як повідомляють на сайті ВРП, Андрій Рябішин – один із 34-х кандидатів, які подали документи на участь у конкурсі на посади членів Вищої ради правосуддя.

Про самого суддю відомо, що він має 18 років досвіду на посаді судді, з яких 14 років – судді місцевого суду (Полтавського районного суду Полтавської області) та 4 роки – судді апеляційної інстанції (Апеляційного суду Полтавської області). Більшість з вказаного часу служитель Феміди перебував на адміністративних посадах: 13 років – голова місцевого суду, 3 роки – голова апеляційного суду.

Чому ж вирішив податися у Вищу раду правосуддя, Андрій Рябішин пояснює в мотиваційному листі:

«Можливість взяти активну участь у вдосконаленні системи захисту прав і свобод людини і громадянина, так само, як і можливість використати шанс для подолання зневіри в суд – все це стало тим важелем, який зрушив мене на даний крок».

Згідно з декларацією, суддя має у с. Божківське Полтавського району житловий будинок, площею 150 м2, дві земельні ділянки (1409 м2 і 2079 м2), господарські будівлі (155 м2) та квартиру в Полтаві площею 72 м2.. На дружину Рябішина записана автівка Peugeot 207TR 1/4E PIL90 2010 року випуску та нещодавно придбаний кросовер Hyundai Santa Fe 2017 року випуску за 930 тис. 500 грн.

Нагадаємо, Андрій Рябішин подавав до Вищої ради правосуддя повідомлення про втручання в професійну діяльність, зокрема, про здійснення фізичного і психологічного тиску під час проведення судових засідань.

Опублікована: 5 лютого 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація