«Полтавський терорист» Роман Скрипник: чоловіка шукають третю добу

Автор: Анастасия Мацько, 25 липня, 14:29

Фото: Деталі спецоперації нині не розголошують (Джерело – телеканал «Суспільне Полтава»)


Романа Скрипника, який 23 втік із гранатою, 25 липня, станом на 14:00, продовжують шукати. Чоловік тримав у заручниках спершу оперативника, після — начальника карного розшуку Віталія Шияна. 

Нині правоохоронці обшукують одразу кілька районів, зокрема – Миргородський. Шукають його поліціянти, працівники прокуратури та СБУ. Оперативне відео правоохоронців можна переглянути тут

Деталі спецоперації нині не розголошують, адже це може зашкодити пошуку. Речник Нацполіції Полтавщини Роман Грішин 24 липня ЗМІСТу сказав, що чоловіка оголосили у розшук. Спершу мали намір запропонувати грошову винагороду за інформацію про нападника. Проте від ідеї відмовилися, щоб не наражати на небезпеку людей. 

Нагадаємо, 23 липня працівники Управління карного розшуку хотіли затримати Романа Скрипника, якого підозрюють у викраденні автомобіля. Натомість він схопив одного із поліціянтів та погрожував підірвати його та себе гранатою РГД-5. 

З чоловіком вели перемовини. Він вимагав надати йому авто та відпустити. З собою Скрипник спершу хотів забрати оперативника. Але Віталій Шиян, після перемовин, обміняв правоохоронця на себе. Скрипнику надали автомобіль. Правоохоронці їхали за автівкою слідом, оголосили спецоперацію «Грім». 

Єдиною вимогою «терориста» було те, щоб його не саджали до в’язниці за злочини, що він скоїв раніше. Скрипник покинув автомобіль у Шишацькому районі та втік до лісопосадки, заручника відпустив. 

Нині відкрили кримінальне провадження одразу за трьома статтями: посягання на життя правоохоронця, захоплення його в заручники та незаконне поводження з боєприпасом. 

Опублікована: 25 липня 2020


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація