gX95pXoYNgJnxjTp

Згідно реєстру юросіб, відтепер газета «Полтавський вісник» належить Тетяні Касян, яка займається випічкою тортів і не приховує симпатій до Андрія Матковського.

Так, згідно з офіційними даними, 90% газети належить Тетяні Касян (за 180 тис. грн), ще 6% – у багаторічної головної редакторки Лариси Семеняги. Інше розділили Анна Котова, Наталія Вісич та Олена Орисенко. Сама ж міська влада вийшла зі складу власників газети ще минулої осені, проте не «забула» виділити їй 1,4 млн грн на початку цього року.

Журналісти «Полтавщини» з’ясували, що нова власниця газети активно симпатизує Андрію Матковському у себе на сторінці «Однокласники». Проте про жінку відомо мало, схоже, це її перший бізнес-досвід (тим паче в медіа). Проте у соцмережах нова власниця газети активно рекламує торти своєї випічки.

Скріншот зі сторінки Тетяни Касян у facebook

Також звертаємо увагу, що дівоче прізвище Тетяни Касян – Кобищан. Таке ж дівоче прізвище й у дружини Андрія Матковського Вікторії. Проте повних доказів їх родинних зав’язків наразі ми не виявили.

На зв'язок із Матковським нового керівництва газети вказує й той факт, що новий директор видання Юрій Іванов також у соцмережах не приховує спільного проведення часу з деякими представниками команди колишнього екс-міського голови.

Проте, тим же журналістам «Полтавщини», він повідомив, що їх знайомство, таке ж як й  у інших публічних персон міста з Андрієм Матковським.

Що ж:

  • комунальна газета за 180 тис. грн перейшла до власності жінки, яка до цього ніде фігурувала;
  • нове керівництво не приховує симпатій до одного з депутатів міськради;
  • при цьому, міська влада профінансувала газету на рік більше ніж у 7 разів чим її придбали;
  • виділення ж допомоги газеті від міста активно лобіював цей же депутат.

Нагадаємо, раніше ЗМІСТ повідомляв що на початку квітня донька власника «АТБ» придбала телеканал «Ц-центральний» (колишнє «Студія «місто»).

Loading...