Школа у Заводському. Ілюстративне фото
Школа у Заводському. Ілюстративне фото

Джерело – телеграм-канал «Великого будівництва»

Бюджетні заклади та комунальні установи можуть укласти договори з «Нафтогаз Трейдинг» на постачання газу за скороченою процедурою.

Рішення про визначення становища з постачанням газу до цих закладів й установ надзвичайною ситуацією ухвалила регіональна комісія з питань ТЕБ та НС 11 жовтня.

Бюджетні заклади отримали можливість укласти договори з газопостачальником за скороченою процедурою, що триватиме кілька днів. Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов каже, що це рішення дає змогу врегулювати ціну на газ.

Надалі такі ж рішення мають ухвалити громади на місцевих комісіях із питань ТЕБ та НС.

Додамо, що полтавська влада планує відмовитися від підвищення тарифів на тепло й проситиме в Уряду гроші на опалювальний сезон. Уряд виділить субвенції для місцевих бюджетів для сезону опалення. Теплопостачальники на Полтавщині ці гроші використати не зможуть, бо вони знаходяться на балансі області, тому потрібні додаткові умови, щоб підприємство могло скористатися субвенцією.

Раніше ЗМІСТ писав, що лікарні Полтави просять завчасно розпочати опалення, але теплопостачальник не може цього зробити.

Loading...