n8EVuyjynn0sOVHW

У середу, 6 березня, члени міського виконавчого комітету проголосували за виплату комунальникам коштів в розмірі 700 грн до Дня працівника ЖКГ у рамках програми «Турбота». Загалом на виплату премії передбачили 2 млн 351 тис. грн із міського бюджету. Її отримають 3 тисячі 359 працівників комунальної сфери. Під час розгляду цього питання заступник міського голови з […]

У середу, 6 березня, члени міського виконавчого комітету проголосували за виплату комунальникам коштів в розмірі 700 грн до Дня працівника ЖКГ у рамках програми «Турбота».

Загалом на виплату премії передбачили 2 млн 351 тис. грн із міського бюджету. Її отримають 3 тисячі 359 працівників комунальної сфери.

Під час розгляду цього питання заступник міського голови з юридичних питань Іван Сватенко запропонував виключити цей проект рішення, оскільки, на думку посадовця, до списку на премії можуть увійти «далеко не бідні люди, які не потребують соціальної допомоги».

Іван Сватенко (Фото Олега Журавльова)

Окрім того додав член виконкому Владислав Шевченко. Він висловив сумніви щодо доцільності виділення премії комунальникам, зважаючи на неодноразові травмування містян взимку від бурульок і льодових брил.

Окрім цього Шевченко запитав у заступника мера з питань ЖКГ Олексія Чепурка, чи передбачені цього року кошти на встановлення, наприклад, системи обледеніння будинків для унеможливлення травм від бурульок наступної зими.

Олексій Чепурко відповів, що управління ЖКГ розглядає можливість встановлення такої системи, проте, додав посадовець, виникає ряд питань до її експлуатації: наприклад, хто її обслуговуватиме, платитиме за електроенергію тощо.

Олексій Чепурко (Фото Олега Журавльова)

Також посадовець підкреслив, що премії отримають, зокрема, працівники ЖЕО №2, які, на переконання Чепурка, не мають ніякого відношення до бурульок. Він нагадав, що до переліку послуг ЖЕО №2 не входить прибирання снігових брил із дахів приватних будинків.

«Прив’язувати нещасні випадки до того, що люди начебто погано виконують свою роботу – неправильно. У нас на підприємстві не вистачає ста працівників, тому якщо хтось думає, що там висока зарплата і премії не потрібні – я запрошую усіх членів виконкому провести експеримент: попрацювати місяць комунальником і побачити реальну картину», – розповів Чепурко.

Члени виконкому не підтримали пропозицію Івана Сватенка і проголосували за виділення премій.

Наостанок Олексій Чепурко звернувся до начальниці управління соцзахисту Наталії Бондаренко, щоб вона до кінця тижня надала список посадових осіб, начальників, керівників та їх заступників у сфері ЖКГ міста, які звернулися із заявою про виплату премії в 700 грн.

«Якщо в переліку на премію будуть прізвища керівників та їх заступників, є два варіанти: або вони добровільно відмовляться від виплат, або, якщо цей механізм вже неможливо відмінити, то, вірогідно, ми станемо свідками своєрідного флешмобу – переказу цих грошей на благодійність».

Раніше ЗМІСТ писав про те, що 700 грн премій із міського бюджету в рамках програми «Турбота» отримали заступник директора комунального підприємства «Полтава-сервіс» Віктор Передерій, ректор ПДАА Валентина Аранчій та жінка начальника управління капітального будівництва, директорка 9-ої школи Вікторія Годня.

Кореспондентка Вікторія Баберя.

Loading...