Полтавський окружний адміністративний суд
Полтавський окружний адміністративний суд

Фото ЗМІСТу

Керівник Полтавської окружної прокуратури подав позов щодо протиправності й нечинності рішення про зміни до генерального плану міста, яке ухвалила міська рада. Згідно з ним, в історичній частині Полтави дозволили звести багатоквартирний дім з перевищенням допустимої для цієї частини міста висотності.

12 травня у Полтавському окружному адміністративному суді мало відбутися підготовче засідання щодо справи про визнання протиправним і нечинним рішення Полтавської міськради «Про затвердження внесення змін до генерального плану м. Полтава» від 21 жовтня 2020 року. Позов до суду подав керівник Полтавської окружної прокуратури в інтересах Полтавської тергромади.

Суд відклав засідання, аби надати можливість сторонам – представникам прокуратури та міськради – відреагувати на письмові клопотання, які вони направили до суду. Наступне засідання призначили на 22 червня. Справу розглядає суддя Наталія Алєксєєва.

Раніше керівник обласної прокуратури Антон Столітній розповідав, що у пункті №2 рішенні ради йдеться про те, що міськрада дозволила будувати у кварталі історичної частини міста багатоповерхівки до 29 м у висоту, але не в усіх частинах. 

За словами Столітнього, на вул. Пилипа Орлика таким чином збудували багатоквартирний дім, висотність якого у документах не перевищує норму, а насправді має порушення – будинок за фактом вищий на 3 м. Про це прокуратурі стало відомо, коли забудовник подав заяву на отримання сертифікату для введення об’єкта в експлуатацію.

За інформацією прокуратури, до документів забудови внесли недостовірні відомості щодо висотності будинку, до чого можуть бути залучені посадовці, які дозволили змінити інформацію у вже затвердженому проєкті.

Loading...