Протягом двох місяців полтавок навчатимуть самозахисту

Автор: Наталія Норіцина, 6 лютого, 11:14

Фото: У Полтаві проведуть курси самооборони для жінок (Джерело - mhealth.ru)


З лютого по березень 2018 року «Обласний молодіжний  центр» реалізує проект «Курси з самозахисту жінок». Проект має на меті згуртувати жінок та навчити протидіяти різним проявам насильства.

Перше заняття курсів відбудеться 8 лютого о 13:40 у спорткомплексі Головного управління Національної поліції в Полтавській області. У ролі спікерів виступлять координатори проекту, представники «ОМЦ» Світлана Громцева та Наталія Панченко, начальник відділу ювенальної превенції ГУНП в Полтавській області Ірина Карюк, керівник «Центру спеціальної підготовки “Скіф”» Сергій Чепіжний.

Проект покликаний навчити учасниць правильно реагувати у небезпечних для здоров’я і життя ситуаціях, ознайомити та закріпити на практиці основні прийоми самозахисту, спрямовані на дезорієнтацію агресора. Практичний психолог проекту надасть консультації, спрямовані на підвищення впевненості у собі, подолання внутрішніх бар’єрів та страхів, моделювання правильних реакцій під час можливого нападу, а юрист окреслить правове поле та рамки, щоб самозахист не перетворився на напад.

Після проходження занять учасниці Проекту отримають сертифікати, які засвідчуватимуть успішне проходження експрес-навчання «Курси з самозахисту жінок».

За детальною ынформацыэю можна звертатися до координаторки проекту Наталыъ Панченко: (066) 465-48-67.   

Опублікована: 6 лютого 2018


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація