gyz0n79qHw6WID9k

«Мільйони у деклараціях держслужбовців Полтавщини: ТОП-5 осіб із сумнівними даними в деклараціях» – прес-конференцію з такою назвою провели у Полтаві. Учасники «Громадського люстраційного комітету» розповіли про те, чому обрали дослідження саме на регіональному рівні. Корупція на всіх рівнях створює перепони для розвитку держави. Майбутнє без корупції можна забезпечити лише наполегливою працею над викриттям корупціонерів. Знищення […]

«Мільйони у деклараціях держслужбовців Полтавщини: ТОП-5 осіб із сумнівними даними в деклараціях» – прес-конференцію з такою назвою провели у Полтаві. Учасники «Громадського люстраційного комітету» розповіли про те, чому обрали дослідження саме на регіональному рівні.

Корупція на всіх рівнях створює перепони для розвитку держави. Майбутнє без корупції можна забезпечити лише наполегливою працею над викриттям корупціонерів. Знищення корупції важливе як у містах-мільйонниках, так і в маленьких містечках, як в столиці, так і у регіонах, стверджують фахівці ГО «Громадський люстраційний комітет» та члени Громадської Ради при НАЗК.

«Чому ми зосередилися саме на викритті корупції на регіональному рівні та хто входить до списку ТОП 5 корупціонерів Полтавщини, та тому що кожного разу у містах країни проводимо подібні заходи і скрізь вистачає таких «діячів». Завтра ми їдемо до Харкова, де також проведемо аналіз декларацій чиновників», – сказала Голова ГО «Громадський люстраційний комітет» Олександра Дрік.

Координатори проекту

Голова Ради та керівник проекту «Декларатор Кременчук» Лариса Гориславець запропонувала усім громадянам та представникам ЗМІ повідомляти їхній комітет, якщо раптом запідозрили когось в корупції чи піймали на хабарі. Але при цьому всі випадки документувати та фільмувати, щоб потім не бути голослівними.

Також на прес-конференції був присутній вимушений переселенець з Луганщини. Чоловік розповів історію про те, що він звертався до мера Полтави Олександра Мамая, щоб той допоміг йому з отриманням земельної ділянки:

«Я прийшов до нього на прийом, а він мені закочує сині очі і каже, що нічим не зможе допомогти! Скільки разів я оббивав пороги кабінетів і все марно!», – бідкається чоловік.

Переселенець з Луганщини

Попри заяви координаторів прес-конференції, топ-5 корупціонерів області вони так і не назвали. Мотивували це тим, щоб охочі подивилися список на їхньому сайті. Якогось конкретного плану боротьби з хабарництвом учасники заходу також не заявили, а ще раз закликали присутніх долучатися до викриття корупціонерів.

Нагадаємо, сьогодні мер міста Олександр Мамай тікав від голови ГО «Громадський люстраційний комітет» Олександри Дрік. Вона поставила йому питання, але той відмовився відповідати, а лише про запрошення на прийом він «пожартував», що його «адреса – не дім, і не вулиця», а ніщо інакше як Радянський Союз. Так, зранку 20-го вересня в міськраді обшуки влаштували Генпрокуратура та Департамент захисту економіки НП України на ухвалу Печерського райсуду Києва. Однак підозру жодному з обшуканих посадовців досі й не оголосили.

Loading...