Реконструкція котельні «Полтаватеплоенерго» в 109-му мікрорайоні пройде у два етапи

Автор: Вікторія Баберя, 11 вересня, 17:51

Фото: Котельню по вул. Квітучій реконструюватимуть у два етапи (фото - te.pl.ua)


Загальна орієнтовна вартість проекту (в цінах 2019 року) становить майже 40 млн грн. А так як реалізація потребує значного часу, то реконструкція котельні «Полтаватеплоенерго» по вул. Квітучій, 6, пройде у два етапи.

Пригадаємо, наприкінці березня в міській раді розглянули лист АТ «Полтавського турбомеханічного заводу», в якому повідомили, що з 1 квітня 2019 року ПТМЗ зупиняє надання послуг з централізованого опалення та підігріву води жителям 109-го мікрорайону. Причина – фінансова заборгованість ПТМЗ перед НАК «Нафтогаз» у розмірі 10 млн грн.

Перший етап заплановано реалізувати до кінця 2019-го року. Згідно з ним передбачено:

  • виготовлення проектної документації на реконструкцію групової котельні підприємства по вул. Квітучій, 6;
  • підключення до теплових мереж котельні по вул. Степана Кондратенка, 5/9, житлового будинку по вул. Зіньківській, 11/31;
  • будівництво з'єднувальної перемички між тепловими мережами котелень і заміну частини існуючих ділянок із збільшенням діаметрів трубопроводів;
  • придбання мережних насосів та їх монтаж у котельні по вул. Квітучій, 6 з урахуванням теплової потужності об'єктів, які приєднуються до котельні;
  • виконання технічних умов ПАТ «Полтаваобленерго» в частині збільшення дозволеної електричної потужності для підключення нових насосів.

Другий етап передбачає безпосередньо виконання реконструкції котельні підприємства по вул. Квітучій, 6 та приєднання до неї 16 житлових будинків, що до 2019 року отримували тепло від котельні АТ «ПТМЗ». Його плануємо реалізувати вже протягом міжопалювального періоду у 2020 році.

Рішеннями сесій Полтавської міської ради на виконання робіт першого етапу вже виділено 8 млн грн. Станом на 1 вересня цього року вже укладені договори з підрядниками на виготовлення проектної документації та реконструкцію теплових мереж для підключення житлового будинку по вул. Зіньківській, 11/31.

Також проведені торги та укладений договір із заводом-виробником на постачання частини попередньоізольованих труб. Отримані технічні умови від ПАТ «Полтаваобленерго», й укладений договір на їх виконання.

Найближчим часом у планах укласти договір з підрядником на монтаж насосів і провести ще один тендер на постачання труб, необхідних для прокладання з'єднувальної перемички. До того ж розпочалися підготовчі роботи на майданчиках виконання робіт з монтажу трубопроводів.

На наступний опалювальний період 2019-2020 років, до моменту остаточної реалізації проекту реконструкції котельні по вул. Квітучій, 6, планується знайти можливість і забезпечити послугами з теплопостачання понад 5 тисяч споживачів 109-го мікрорайону від котельні на території АТ «ПТМЗ», а житловий будинок по вул. Зіньківській, 11/39 забезпечити теплом від котельні «Полтаватеплоенерго» по вул. Степана Кондратенка, 5/9.

Крім того, виконання робіт першого етапу дозволить уникнути можливих непередбачуваних або аварійних ситуацій у системі теплопостачання споживачів 109-го мікрорайону міста Полтави, теплопостачання яких цієї зими здійснюватиметься від колишньої котельні АТ «ПТМЗ».

За інформацією пресслужби «Полтаватеплоенерго»

Опублікована: 11 вересня 2019


Коментарі

Від {{ com.user.name }} {{ com.user.lastname }}, {{ com.created_at }}
{{ com.content }}

Від {{ child.user.name }} {{ child.user.lastname }}, {{ child.created_at }}
{{ child.content }}Зареєструйтесь, щоб мати можливість коментувати

Реєстрація