Результати роботи Полтавської обласної Малої академії наук за 10 років

Цьогоріч Полтавська обласна Мала академія наук відзначила 10 років з моменту заснування. З нагоди цього в установі прозвітували про свою діяльність.
Про це ЗМІСТу повідомили в МАН.
Пріоритетним заходом МАН називає інтелектуальний конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів. За десять років учасниками обласного)етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту стали 7 тисяч 25 старшокласників, 3 тисячі 512 з яких здобули перемоги. Призові місця фінального етапу отримали 274 юних науковців Полтавщини.
У минулому навчальному році на обласному етапі конкурсу представили свої науково-дослідницькі роботи 561 учасник, 296 з яких стали переможцями.
Національний етап конкурсу відбувся впродовж місяця з 10 червня по 10 липня 2022 року у форматі онлайн через повномасштабне вторгнення. Цьогоріч команда Полтавської обласної МАН за останні п’ять років показала найкращий результат на ІІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів.
Із 63 учасників перемогу вибороли 37, а саме:
- І місць – 7;
- ІІ місць – 13;
- ІІІ місць – 17.
Протягом п’яти років є позитивна динаміка збільшення кількості переможців від Полтавської області на ІІІ етапі конкурсу-захисту:
- 2018 р. – 21 призер / 33 рейтингових бали;
- 2019 р. – 26 призерів / 37 рейтингових бали;
- 2020 р. – 32 призери / 45 рейтингових бали;
- 2021 р. – 35 призерів / 51 рейтингових бали;
- 2022 р. – 37 призерів / 64 рейтингових бали.
Також 12 вихованців Полтавської обласної МАН у минулому навчальному році вибороли честь представляти Полтавщину на міжнародному рівні.