Наслідки російського удару
Наслідки російського удару

Фото – місцеві ЗМІ

Жителька Чечелевого у Кременчуцькому району отримає з обласного бюджету 262 тис. 500 гривень за зруйнований будинок внаслідок збройної агресії росії.

Таке рішення ухвалили 17 березня на засіданні комісії з розгляду питань з надання матеріальної допомоги.

Крім того жінка отримала допомогу з бюджетів чотирьох громад району.

Торік 10 жовтня в селі Чечелевому Кам’янопотоківської громади впала російська ракета. Через це постраждали понад 50 житлових будинків. Також окупанти вдарили по інфраструктурі у Кременчуцькому районі. Під час повітряної тривоги 10 жовтня росіяни намагалися влучити ракетою по одному з об’єктів Полтавщини.

Ворогу завадили сили протиповітряної оборони. Як наслідок, ворожу ракету знищили. У результаті знищення ворожої цілі уламки впали на подвір’я у декількох районах.

Внаслідок вибуху у Кременчуцькому ПТУ №5 імені Макаренка пошкоджено понад 100 вікон – 30 вікон розбиті у гуртожитку, де живуть переселенці, ще 32 у головному корпусі, а всі ніші у виробничому корпусі.

Також внаслідок вибухової хвилі у Кременчуці постраждали вікна виховної колонії та прилеглих до неї будинків.

На допомогу з обласного бюджету спрямували 895,5 тис. грн. Виплати по 50% від орієнтовної вартості збитків отримають 17 жителів села Чечелеве.

23 листопада в Ялинцях Піщанської громади через російський ракетний обстріл зазнали руйнувань майже 20 будинків. З бюджет громади виділили гроші на компенсацію збитків жителям. За гроші з бюджету громади закупили 350 штук шиферу та будівельні матеріали для ремонту 16 будинків.

Loading...