Досудове розслідування у справі триватиме до квітня 2021 року.

Таке рішення 16 січня ухвалила слідча суддя Октябрського райсуду Полтави Ірина Блажко. Про це стало відомо з реєстру судових рішень.

Під час досудового розслідування встановили, що у 2018 році посадовці Полтавського обласного комунального підприємства «Аеропорт-Полтава» уклали договір на ремонт всупереч вимогам публічних закупівель. 

Протягом 2017 та 2018 років обласний Департамент будівництва уклав договори з фірмою «БК Центр-Буд» на проведення ремонтно-будівельних робіт на існуючій будівлі аеровокзалу «Аеропорт-Полтава». У 2017 році встановили, що підрядник «БК Центр-Буд» частково виконав будівельні роботи. За результатами робіт склали акт приймання виконаних робіт, до яких включено роботи, що фактично не виконувались, але були оплачені надалі.

СБУ встановила наявність кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) у діях ТОВ «БК Центр-Буд» та обласного Департаменту будівництва. У 2018 році правоохоронці внесли відомості до єдиного державного реєстру досудових розслідувань.

У 2020 році двом посадовцям вручили письмову підозру. Торік у грудні слідчий ухвалив рішення про закриття кримінального провадження, але прокурор скасував рішення постановою.

Наразі правоохоронці мають встановити людей, які причетні до вчинення злочину й допитати свідків та очевидців. Також необхідно встановити суми матеріальних збитків.

Нагадаємо, що капітальний ремонт терміналу аеропорту коштував понад 25 млн грн. Нині аеропорт не може здійснювати пасажирські авіарейси, адже необхідний ремонт злітно-посадкової смуги. Інтерв’ю з директором аеропорту Володимиром Окарою можна прочитати за посиланням.

Loading...