СІЗО у Полтаві – друге в Україні за кількістю сплачених коштів за користування платними камерами

mva611nt0nungcox

Про це написали на фейсбук-сторінці Міністерства юстиції України. Станом на 5 серпня, полтавські ув’язнені заплатили 24,9 тис. грн.

Загалом за користування платними камерами у 13 слідчих ізоляторах різних міст України сплатили понад 454 тисячі гривень. Їх мають витратити на ремонт безкоштовних камер в ізоляторах. 

Найбільше заплатили за камери у Київському слідчому ізоляторі –- 320 тис. грн. У Полтаві – 24 тис. 900 грн. На третьому місці – СІЗО у Запоріжжі, де за послугу віддали 20 тис. 400 грн. Найменше коштів за перебування у платних камерах отримала Вільнянська установа виконання покарань – 3 тис. 300 грн. 

Нагадаємо, у Полтаві відкрили платну камеру у СІЗО 10 червня. Місця там одразу ж забронювали

Вартість камер така: 

  • доба – 600 грн;
  • тиждень – 2,1 тис. грн;
  • місяць – 3,8 тис. грн.

Ціна залежить від того, скільки витратили на ремонт. У Полтаві це – 43 тис. грн. 

ЗМІСТ уже писав, що відтепер можна придбати «подарунковий сертифікат» на платну камеру.