z5b3hszjgkprizkc

На сесії міськради, на баланс «Декоративним культурам» передадуть обмежену територію по проспекту Миру до будинку на вул. Головка,18 (поблизу церкви).

Зробити цю територію зеленою зоною вирішили за зверненням Подільської районної ради та Управління житлово-комунального господарства міської ради. Про це розповів головний архітектор Полтави Микола Шевельов 7 липня під час містобудівної комісії.

Визнання території зеленою зоною дозволяє уникнути забудови цієї території й виокремити балансоутримувача за нею. Єдине, що внесення території до переліку зелених зон не означає, що міська влада здійснюватиме благоустрій, адже облаштування не є обов’язковим.

Нещодавно до переліку зелених зон внесли ще 5 територій:

  • зелену зону по провулку Третьякова у Київському районі Полтави;
  • зелену зону по вул. Нікітченка у Шевченківському районі міста;
  • сквер по вул. Довга у Подільському районі Полтави;
  • сквер на розі вулиць Лисенка та Паїсія Величковського Подільському районі Полтави;
  • зелена зона по вул.Комарова у Шевченківському районі міста.

Нагадаємо, що в Полтаві відновлять роботу над концепцією Прирічкового парку. Раніше ЗМІСТ розповідав про те, що наразі ситуація із зеленою зоною на Леваді, яку полтавці уже прозвали Прирічковим парком, неоднозначна і незрозуміла. також тут ми писали про те, як громадськість змушує полтавську владу удавати, що їм теж цікавий розвиток цієї території.

Loading...