Олександр Трухін

Народний депутат Олександр Трухін очолив партійний осередок «Слуги народу». Про його призначення стало відомо у лютому.

Про це стало відомо 12 квітня на партійній конференції.

 ЗМІСТ писав, що Трухін найчастіше коментує виділення коштів з «ковідного фонду» та наголошує на доцільності використання коштів. Також його коментарі стосуються реалізації програми «Великого будівництва» як особистої ініціативи президента Володимира Зеленського.

«Українська правда» писала, що Олександр Трухін очолив одну з чотирьох груп всередині фракції «Слуга народу» після того, як у фракційних групах почали виключати депутатів.

У Верховній Раді Трухін працює заступником голови бюджетного комітету. Минулоріч задекларував право користування земельними ділянками на Полтавщині у Хорольському районі.

У червні партійний осередок очолила заступниця голови фракції «Слуги народу» у Верховній раді Ольга Савченко. 1 лютого вона розповіла, що самостійно вирішила припинити роботу на Полтавщині.

За словами Савченко, її призначали керівницею осередку, щоб сформувати партійну команду «Слуги народу» на Полтавщині. Публічно Ольга Савченко курирувала передвиборчий процес в області. Саме вона долучалася до підбору кандидата на посаду міського голови Полтави від «Слуги народу» та формуванням списків кандидатів до місцевих рад Полтавщини від політсили.

Loading...