Доцентка Полтавського університету економіки й торгівлі, викладачка дисциплін туристичного профілю Яніна Барибіна

Днями доцентка Полтавського університету економіки й торгівлі, викладачка дисциплін туристичного профілю Яніна Барибіна об’єднала локальних виробників харчових продуктів, власників садиб, рестораторів та готельєрів Полтавщини на платформі Міжнародної конференції «Дороги вина та смаку України: досвід розбудови, виклики та партнерська взаємодія».

Конференція стала підсумком роботи Проєкту Європейського Союзу «Підтримка систем географічних зазначень в Україні» (Компонент 4 «Rural development project planned with the aim to bringing tourism to the regions and launching marketing strategies for new markets»). Завдяки підтримці Проекту Європейського Союзу «Підтримка систем географічних зазначень в Україні» та спільноти Слоу Фуд протягом 3х років досягнуто безпрецедентного результату по створенню регіональних винних і гастрономічних туристичних маршрутів - Доріг вина і смаку Бесарабії, Закарпаття, Херсонщини та закладено основи для розвитку Доріг Слобожанщини, Чернігівщини, Київщини.

Ці маршрути створювалися на принципах «Слоу Тревел» і транслюють цінності традиційних продуктів і напоїв, локальних етнічних спільнот, як носіїв виробничих і ритуальних традицій споживання їжі, зберігачів локальних кухонь.

Запрошені представники  туристичного бізнесу  та фермерських господарств  ознайомились із напрацюваннями проєкту пілотних регіонів. Яніна Барибіна  підкреслила, що Полтавщина  активно включається в цей процес, оскільки має  потужний туристичний потенціал та  особливу притаманну лише нам гастрономічну спадщину, яка представлена не лише галушками,  затіркою  та борщем. Наразі триває робота  з підготовки  реєстру виробників продуктів харчування та представників зеленого туризму спільно з відділом туризму та курортів та департаментом агропромислового комплексу Полтавської облдержадмінстрації.

 Як показує досвід, об’єднання локальних виробників харчових продуктів та основних гравців туристичного ринку дозволить сформувати якісний туристичний продукт, який може зацікавити  туристичних операторів та вийти на міжнародні ринки. Такі можливості відкриваються завдяки, як проєкту «Дороги вина та смаку», так і  унікального проєкту «Ковчег смаку».

«Ковчег смаку» – це всесвітня «Червона книга» для зникаючих видів гастрономічних традицій та порід, його було засновано у 1996 році в Італії. 15 квітня була підписана угода про те, що за підтримки університету гастрономічних наук Полєнцо, університету Венеції і університету Шевченко в Україні буде створений український «Ковчег смаку».

«Для нас з вами, української спільноти – це інструмент додаткової цінності, для балоризації наших гастрономічних традицій, і це також буде інструмент для її охорони» зазначила Олена Мотузєнко, національний експерт з географічних зазначень.

Яніна Барибіна запрошує  до  команди  тих, хто має бажання  активним учасником проєкту «Дороги вина та смаку Полтавщини» та долучитись до формування   власного реєстру, який матиме потенціал до включення у загальнонаціональний.

Подати заявку до проєкту можна, заповнивши онлайн форму.

Більш детально про громадську Спілку «Національна еногасторномічна туристична мережа«Дороги вина та смаку України»» можна дізнатися на офіційній сторінці в мережі ФБ.

За інформацією вебресурсу Slow Food.

Довідка

З 2015 року Слоу Фуд співпрацює з Університетом гастрономічних наук в Полеццо (Італія) над ініціативою щодо публікації на місцевому та англійською мовою Атласів, що документують гастрономічну спадщину та агробіорізноманіття територій.  Перший атлас Ковчег смаку було опубліковано у 2017 році в рамках пілотного проєкту в Перу.  На сьогоднішній день видано Атласи продуктів Ковчегу смаку також в Бразилії, Кенії, Мексиці та Албанії. Як показує досвід цих країн, такі збірники можуть стати відправною точкою і ефективним інструментом для місцевої мережі Слоу Фуд для розвитку ініціатив по захисту місцевого продовольчого біорізноманіття та гастрономічної спадщини у співпраці з іншими учасниками продовольчої системи – ресторанами, державними закладами, університетами, науково-дослідними закладами, туристичними асоціаціями та інше.

Loading...