Обкладинка_свічка_2 _17.3.23 1

На фронті склав голову 39-річний воїн Олександр Бобир.

Про це повідомили в Пирятинській громаді 17 березня.

Воїн народився  7 серпня 1983 року у селі Грабарівка. Навчався спочатку в місцевій школі, а згодом – у Давидівській, яку закінчив у 2001 році. У жовтні того ж року за призовом пішов на строкову службу до лав Збройних Сил України. Після повернення працював у Грабарівському будинку-інтернаті, далі – у місцевому сільгосппідприємстві ТОВ «Руда». З 2013 року працював у Борисполі. 

На захист України від окупантів воїна мобілізували 31 серпня 2022 року. Останній бій з ворогом Олександр Бобир прийняв 14 березня під Бахмутом. У захисника залишилася дружина, двоє синів 2007 та 2012 року народження, батьки.

Прощання з полеглим воїном відбудеться 17 березня о 13:00 у селі Грабарівка на вул. Центральній, 4. Для участі жителів громади у траурній процесії курсуватиме автобус. Відправлення заплановане на 11:45 від Пирятинського культурно-громадського центру.

Вічна пам’ять захисникові України.

Тракторист і доброволець, який двічі повертався на фронт після поранень, поліг під Бахмутом. Воїна поховали на Полтавщині.

У бою з ворогом поліг воїн «Правого сектору» Віталій Каплін з Полтавщини.

Старший солдат Володимир Литвин прийняв останній бій 10 березня на Донеччині. Воїн отримав поранення, несумісні з життям.

Loading...