cpuxchzayvfmgleg

Мешканці будинку на пров. Рибальському, 16А скаржаться на непрацюючий ліфт, адже у будинку живуть люди, які не можуть пересуватися без ліфту. КП «ЖЕО № 2» оголосило торги на проведення ремонту ліфтів, зокрема, й у цьому будинку. Хоча визначать підрядника для проведення робіт тільки після листопаду.

4 вересня до редакції ЗМІСТ звернувся мешканець будинку за адресою пров. Рибальський, 16А Сергій Шкіренко. Він розповів, що з 24 серпня в будинку не працює ліфт. Людям із 26 серпня обіцяли замінити трос, але досі обіцянок не виконали:

«До міської ради зверталися всі. У будинку проживає онкохвора жінка, яка постійно їздить у лікарню. Вона пересувається на милицях. Оскільки ліфт не працює, чоловік допомагає їй спуститися із 6 поверху», – сказав Сергій Шкіренко.

Та 3 вересня комунальне підприємство «ЖЕО № 2» оголосило тендер на технічне обслуговування та ремонт ліфтів з орієнтовною вартістю 14 млн 892 тис. 461 грн. У тендерній документації є 767 адрес будинків, де підрядник має обслуговувати ліфти. Серед усіх є пров. Рибальський, 16А, під’їзд № 1. Свої пропозиції підприємства можуть подавати до 5 жовтня, а початок аукціону – 9 листопада. Підрядник обслуговуватиме ліфти до 31 грудня 2021 року.

На жаль, ЗМІСТу не вдалося отримати коментар комунального підприємства ЖЕО № 2.

Нагадаємо, що місто замовляло поточні ремонти ліфтів, адже через коронавірус капітальний ремонт провести було неможливо. Раніше місцеві посадові говорили, що проблема ліфтів – це проблема мешканців.

Також Управління Держпраці в Полтавській області встановило, що понад 400 ліфтів працюють із порушеннями.

Loading...