5ce9z48mzptcmeju

Пам’ятник Тарасу Шевченку, що в Петровському парку, планують поточно відремонтувати. Об’єкт є пам’яткою культури. Тож роботи потрібно погодити з Консультативною радою з питань охорони культурної спадщини.

Пам'ятником опікується комунальне підприємство «Декоративні культури». 5 серпня комунальники уклали договір з ФОП Шульга Вадим Анатолійович. Роботи обійдуться у 38 тис. 386 грн. Тому торги не проводили, уклали договір напряму. На порталі Prozorro тендерної документації немає. Тож незрозуміло, які саме роботи хочуть замовити.

Такий вигляд нині має пам'ятник Шевченку

Телефоном підрядник пояснив, що ніяких капітальних змін не буде – лише затинькують тріщини та шви спеціальними розчинами, поґрунтують і перефарбують. 

Оксана Білявська – кандидатка архітектури, членкиня громадського об’єднання SavePoltava – ЗМІСТу пояснила, що цей об’єкт є пам’яткою культури. Тому для того, щоб проводити будь-які роботи, необхідно попередньо отримати погодження Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини. Пам'ятник дійсно є у переліку об’єктів культурної спадщини Полтавщини.

Начальник КП «Декоративні культури» Сергій Луценко сказав, що нині вони лише оглянули стан пам’ятника, визначили орієнтовний обсяг робіт. Після цього планують узгодити ремонт з Консультативної радою з питань охорони культурної спадщини. Лише після цього почнуть ремонтувати пам'ятник.

Колір змінювати не планують, лише наново пофарбують
Також підрядник має затинькувати шви та тріщини
Loading...